Oszczędny skuter.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Oszczędny skuter.

Tagi: 

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe rafal rafal 1 lat, 6 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe rafal
    rafal
    Użytkownik

Witam
    Na codzień mam moto bmw g650x jednakże szkoda mi go do dojazdu do pracy (okolo 20km pod warszawa) Szukam jakiegos skuterka ktory mało pali. Mało dla mnie to znaczy w okolicach 2L-3L/100. Na swoim bmw jestem w stanie zejsc przy oszczednej jezdzie do 3,5L/100. Czyli skuter pewnie z wtryskiem, pojemność bez ograniczeń ale zakładam że to ma być 50-125.Z tego co patrze to większość pali 3-4L a to mnie zupełnie nie urządza bo na swoim moto też tyle wyciągam. Fajnie jakby koła były większe ale to nie mus. Moj wzrost 180cm/95kg.

raaa
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

oprócz małych i lekkich 50cm 4T którymi się zapłaczasz na trasie to z poważniejszych to hondy maści wszelakiej – SH 125, PCX 125 i Vision 110. Schodzą nawet do 1.8L

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe rafal
    rafal
    Użytkownik

Kupiłem pcx i jestem zadowolony. Spalanie 2,2-2,4. Przyspieszenie w miescie spoko. Cześci tanie w porownaniu z moim bmw.

raaa
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie