Oświetlenie LED na zmiennym napięciu

Z racji że silnik jest już mniej więcej rozplanowany i czeka tylko na rozebranie, przyszedł czas na rozpisanie sobie elektryki. Chciałem założyć lampy ledowe do Sachsa żeby polepszyć trochę światła mijania (może jeśli to zda egzamin też długie) Światła u mnie są zasilane napięciem zmiennym więc ich jasność bardzo zależy od obrotów i na wolnych to wygląda jak by ktoś świeczkę wstawił zamiast lampy (podejrzewam że po przewinięciu statora polepszy się ale nie oczekuje cudów).
Przeglądałem allegro i znalazłem na przykład coś takiego
https://allegro.pl/oferta/zestaw-led-cob-up-h1-8000-lum-2-zarowki-5generacji-7972974637?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Teraz pytanie czy takie coś nadaje się do pracy na napięciu zmiennym i czy bedzie to jakoś sensownie świeciło a nie jako jedna jasna bez kształtna plama.
Dodam że mam w lampie soczewkę do tej H1 (mijania)

nie bedzie świeciło i nie bedzie pracować na zmiennym - jest opisane jako zasilanie DC

A czy mógł byś polecić coś co będzie działać na zmiennym napięciu i będzie sensownie świeciło. Wiem że lubisz temat ledowe więc podejrzewam że będziesz mógł pomóc

nie ma takich

A jest możliwość żeby zrobić jakiś układ prostujący żeby to działało i miało jakiś sens?

tak sa takie prostowniki na aliexpress. tylko trzeba sobie dopasować tolerancją prądu na wejściu i poborem na wyjściu. Czyli taki z 9-17V na wejściu i 12V do 4A na wyjściu

To kwesta zasilania już jasna a jeśli chodzi o światło? Nie będzie na soczewce problemu z odcieniem?

jezli to soczewka do h1 i własciwe h1 to nie

Oryginalna lampa z soczewką na H1 żadne podróbki ani przeróbki. Właściwa H1 czyli?

poprawnie świecąca