Osłab po wymianie cylka Malaguti f18 125/175

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Osłab po wymianie cylka Malaguti f18 125/175

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Adrian3287 Adrian3287 4 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #296652 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Adrian3287
    Adrian3287
    Użytkownik

Witam. Zatarłem cylinder naraku 175ccm . Po czym kupiłem taki sam cylinder. Na starym cylku bez problemu szedł 110 na równej drodze we 2 . A teraz to z przepaści muszę go bujać . Kiedys v-max byl 130 km.h a teraz ledwo 115km.h . Co sie dzieje . Myslałem ze to przez wariator i rolki . Założyłem mu malossi multivara z rolkami malossi 13g ,i sprezynkami malossi . (Bez paska nowego) . I dalej to samo tylko lepiej sie zbiera z mniejsca . Potrafi z mniejsca z gazu stanąć na koło .

#296653 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

kreska na wariatorze flamastrem i zobacz czy pasek wchodzi do końca.
    Ale jeżeli staje dęba to zbyt lekkie rolki

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #296769 Odpowiedź
    Adrian3287
    Użytkownik

Tak wchodzi do końca. A z tymi rolkami jak włożę cięższe to będzie się gorzej zbierał z mniejsca . ? Orginał był tam 12g ( teraz 13,5) . I na 12g na wcześniejszym cylku szedł normalnie 120 sam jak jechałem . A przez zawory żle ustawione może gorzej chodzić bo dosyc czesto strzela z tłumika

#296770 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jak zaczniesz regulować napęd i zawory to się dowiesz

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    #296781 Odpowiedź
    Adrian3287
    Użytkownik

A wiesz jakie powinny być luzy zaworowe ?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Osłab po wymianie cylka Malaguti f18 125/175
Informacje o Tobie: