Optyka przy ludixie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Optyka przy ludixie

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

A więc chciałem zrobić customa przy ludixie. Przede wszystkim chcę zrobić coś z tym okropnym przodem. Co byście radzili?

Anonimowy

jaka wersja ?? snake ,blaster czy jaka ?? osobiscie ci powiem ze kiedys mi się przód nie podobał a teraz jak najbardziej -na pewno kiera bmx obowiązkowo -manetki jakieś z chromem -postojówki niebieskie led -albo jak ci się chce możesz wtopić lampe od runnera -potem zrobić jakięs wloty na porzodzie (oby nie od roxa bo to strasznie mało orginalne)

Anonimowy

A więc posiadam wersję trend z 2004r. Co do wtapiania to jak najbardziej bo lampa jest okropna.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.

Anonimowy

Wklej lampe od innego skuta ❗ ❗ I wytnij jakiś wlocik ❗ ❗

Anonimowy

Anonimowy

To jest przednia owiwka z lampa dedykowana do ludixa można takie kupić chyba na scooter-attack.com

Anonimowy

Ta owiewka jest zaj… ostatnio widziałem ludixa z nią na allegro. Była to jakaś sportowa wersja z tego co widziałem :). Bialo czarna, super to wyglądało i ja tak bym to zrobił 🙂

Anonimowy

Jak będziesz wtapiał to też malowanie strzel eleganckie, obowiązkowo kiera bmx ale z krótkim adapterem a jak trzeba długi to przeób na krótki bo efekt będzie mierny..! Te lampy co wrona, podał są wywalone w kosmos!:) Napisz ile kasy chcesz na to przeznaczyć, jeszcze nadkole wygładzić

Anonimowy

bo ja wiem teraz mam 140zł, ale na razie tylko przód, i wolałbym owiewke w polsce kupić :/ .

Anonimowy

uuu… to styknie na jakąś lampę i szpachle żywice papiery… to zbieraj kase zbieraj bo bez kasy to Ci custom nie wyjdzie

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie