Opony 13" do skutera 125cc

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Opony 13" do skutera 125cc

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Gabdob Gabdob 9 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Gabdob
    Gabdob
    Użytkownik

Witam.
    Czeka mnie zmiana opon w moim skuterze 125cc.
    Rozmiar 130/60 – 13″
    Jakie opony polecacie takie z agresywniejszym bieżnikem czy bardziej łagodne ?
    Które zapewniają lepszą przyczepność na asfalcie ? Na suchym jak i w deszczu ?
    Może macie jakieś sprawdzone modele ?
    Pozdro.

• Ten temat został zmodyfikowany9 miesiące, 4 tygodnie temu przezZdjęcie profilowe Gabdob Gabdob.
    • Ten temat został zmodyfikowany9 miesiące, 4 tygodnie temu przezZdjęcie profilowe Gabdob Gabdob.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Michał Power Pure SC, Michał Sport, Meltzer, Maxiss, Pirelli Diablo, Diabloscooter. Jest tego.
    Najlepszych nie ma bo dużo zalezy od zawieszenia, stylu jazdy, rodzaju dróg własnych preferencji, pory roku..itd

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe Gabdob
    Gabdob
    Użytkownik

Dzięki Wombat
    Styl jazdy spokojny miejski,dojazd do pracy najczęściej,zawsze asfalt,do pierwszych przymrozków hehe.
    Pierwszą glebę zaliczyłem i szukam czegoś bardziej „przyczepnego” 😉

Czytaj
    REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to może kwestia oceny sytuacji i umiejątności nie opon.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe Gabdob
    Gabdob
    Użytkownik

Masz rację.Tak sobie pewno wmawiam,że opony zrobią za mnie robotę 😉

Zdjęcie profilowe Gabdob
    Gabdob
    Użytkownik

Jeszcze jedno pytanie.
    W skuterach występują opony z dętką czy bezdętkowe bo nie wiem jakich szukać,a nie potrafię wizualnie tego stwierdzić jakie są na moim skuterze ?

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie