! Forum OFFtopic Opony

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe paci paci 4 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

Mieliście do czynienia z oponami Duro, Sava albo Mitas w jednośladzie? Bo potrzebuje zmiany fabrycznych opon i nw czy warto nawet zastanawiać się nad tymi trzema firmami?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Sava to jest Goodyear dla ubogich. Kiedyś wsadziłem do samochodu i bardzo żałowałem.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

A mitas? Bo duro widze niepochlebne opinie ma:/

Czytaj
    REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Mitas i heidenau fabrycznie montowano simsonach sprawdzały się na suchej nawierzchni na mokrej nie,były za twarde co do duro [na śnieg o tym rodzaju mówię] są git,chociaż teraz z oszczędności założyłem chińskie [bo tanie] i ku mojemu zdziwieniu dają radę.
    http://allegro.pl/opona-120-70-12-zimowa-deszczowa-wielosezon-leszno-i4836872853.html

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie