Opłaca się kupić tego Peugeota

http://otomoto.pl/peugeot-speedfight-2-2006r-silver-sport-okazja-M3266518.html

pls oceniać

ładny :> Po ile stoją nowe ? i używane w jakich cenach są ?

zwykły ok 7000zł a to jest seria limitowania i na pewno droższa

może jeszcze ktoś wypowie sie

Dziwi mnie dlaczego ktoś wymienia obie opony przy przebiegu zaledwie 12 tys. km ? Chińskie opony z marketu przejadą więcej i są jeszcze w dobrym stanie dlatego podejrzewam że ktoś mógł palić gumę a żeby nie podpadło że opona jest inna wymienił obie ale to wyłącznie moja opinia.

Kapuchon jest to w pełni możliwe. Natomiast skuterek wygląda ładnie, ale jak masz blisko to podjedź i zobacz go na żywo i przede wszystkim sprawdź silnik czy nic nie stuka puka itp.

Skuterek na wygląd jest ładny ale na ten rocznik to trochę za mało km tym bardziej że skuter sprowadzony , pewnie licznik cofany i trochę cena za wysoka bo jeszcze trzeba dołożyć przegląd i rejestracja ale to jest moja opinia

silnik zablokowany fabrycznie więc chyba gumy nie palił albo opona była dziurawa

lisu7 napisał:

silnik zablokowany fabrycznie więc chyba gumy nie palił albo opona była dziurawa

Obie były by dziurawe ? Wątpię. Na zablokowanym silnik także da się przypalić kapcia. Jeśli chcesz kupić to najpierw idź i dobrze przejrzyj ten sprzęt.

Prawda też jest taka, że nawet jak wymienił opony to co z tego.. 12tys przebiegu to też trochę:)

Jedź i go sprawdź, powodzenia bo wygląda znakomicie

Ten przebieg nie musi być dziwny przy tym roczniku, bo ja mam od nowości mojego, przebieg 16000 i NIGDY przebieg nie był zmieniany.