Opłaca się kupić tą yamaha Aerox?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Opłaca się kupić tą yamaha Aerox?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  szyszu3 8 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #68677 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

to jest jakieś 10-20 min ode mnie ciekawe czy spuści o 500 zł
    http://moto.allegro.pl/yamaha-aerox-malopolska-i2454144424.html
    oceniajcie

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D
    #68678 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe mates4514
    mates4514
    Użytkownik

Bardzo mało widać na tych zdjęciach. Ale wg mnie cena jest za wysoka no chyba że da ci 500zł taniej to się zastanów. Jedź , zobacz jej stan , przejedź się i sam oceń czy ci odpowiada .

Ja w korkach nie stoję.

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #68700 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik

Nie ocenimy czy warto poprzez zdjęcia, które i tak są niewyraźne. Musisz jechać pogadać i przede wszystkim zrobić jazdę próbną. Wtedy zadecydujesz. ^^

Szlachta w korkach nie stoi ; d
    #68708 Odpowiedź

szyszu3
    Użytkownik

Patrząc z wyglądu to nie się opłaca. Za 3500zł znajdziesz elegancką na dobrych częściach 🙂

Ja w korkach nie stoje.
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Opłaca się kupić tą yamaha Aerox?
Informacje o Tobie: