KTÓRA OPCJA LEPSZA ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? KTÓRA OPCJA LEPSZA ?

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe anonim Anonimowy 2 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Sebastian M Myrdacz
    Użytkownik

Witam ! Mam do was pytanie. Mam 16 lat i 3 koła na wydanie ( nie chwaląc sie xd ), i moje pytanie brzmi czy opłaca mi się robić prawo jazdy kat. AM i kupić jakiś motorower ( którego będę chciał przerobić z 50ccm na 70-100 ccm ) czy lepiej poczekać te 2 lata i pieniądze odłożyć sobie na prawo jazdy kat. B ?

~S.M~
    Zdjęcie profilowe Leonardo
    Leonardo
    Użytkownik

Poczekać, ale i tak wiem co zrobisz bo jeszcze pstro w głowie.

———————————
    Romet Router Grande 2014 – Sprzedany
    Junak 901F 2015
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

robić AM i jeździć i mieć frajde nie nastawiając się za bardzo na przeróbki z tego co ci zostanie. Radochy i tak bedzie kupa.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.
    Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

A chcesz kiedyś jeździć na motocyklu, czy raczej samochodem, bo dwa koła specjalnie cię nie kręcą, ale pewnie niektórzy kumple coś tam już mają…?

Sebastian M Myrdacz
    Użytkownik

Zulus napisał:

A chcesz kiedyś jeździć na motocyklu, czy raczej samochodem, bo dwa koła specjalnie cię nie kręcą, ale pewnie niektórzy kumple coś tam już mają…?

Właśnie nikt z kumpli nie ma xd A lubie i motor i samochód xd

~S.M~
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wszystko lubisz bo jesteś napalony na jazde

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Sebastian M Myrdacz
    Użytkownik

Wombat napisał:

robić AM i jeździć i mieć frajde nie nastawiając się za bardzo na przeróbki z tego co ci zostanie. Radochy i tak bedzie kupa.

A jaki motorower polecasz ? Zastanawiałem się nad Junakiem 902 ale ta cena :/

~S.M~

Sebastian M Myrdacz
    Użytkownik

Noo coś w tym jest ! 😀

~S.M~
    Zdjęcie profilowe matiquad
    matiquad
    Użytkownik

Jak masz 16 lat to zrób a1 i 125 i jeździsz na legalu bez żadnego przerabiania

Adam Ornowski
    Użytkownik

ja mam AM i czekam bardzo niecierpliwie , na A2 ( juz za pare tyg mogę zaczynać robić ) no ale u mnie to wygląda tak że moto , moto i jeszcze raz moto 😀 , a samochód może kiedys jak będę miał coś zbędnej kasy i to też bedzie coś rzędu opla corsy aby tylko jakoś przetrwać snieg w zime 😀
    Ja bym robił A1 na twoim miejscu teraz , bo do 18 jeszcze troche , to na pewno gdzieś zarobisz w wakacje jak bardzo będziesz chciał samochód 😉

Adamek
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie