opisy skuterów i ich ,,recenzje"

Osobiscie mam cpi popcorn xD i bardzo jestem zadowolony przejechalem narazie 5.000 kilometrów i wymienialem hmm rolki ale to dla siebie na lzejsze oraz linke od gazu bo pekla i czytam sobie recenzjie popcorna który jego cena teraz ( używki 1200-2000) a pozniej wchodze na recenzje roxa ( yamaha ) ceny to znacie nowe po 12.000 no i w recenzji roxa dobre kamulce super wyglad ładnie sie zbiera itd itd
a teraz recenzja popcorna nic nie odlatuje nie zły wyglad wmniare wygodna kanapa zle skupione swiatła a ze rox ma sztywne zawieszenie i 2 osoba siedzi na baku to nikt nic nie powiedzial ( ja moim popcornem na start biore kumpla roxa tylko ze jego na prostej z tlumikiem sportowym 95 wyciska a ja mam seryjny z blokada )

Fajnie, ale mało przejrzyście napisane ;)
Cały tekst to jedno zdanie... Starajcie się używać znaków interpunkcyjnych i jako tako składać zdania. Przeczytajcie swoje wypociny zanim je wyślecie, bo ostatnio aż nie chce się czytać tego forum. Ściągnijcie sobie wtyczkę do przeglądarki, która podkreśla wam błędy ortograficzne, bo u niektórych użytkowników "tłumniki" "czeszczące" przekładnie, czy "poczeba" wymiany oleju stają się coraz powszechniejsze.

Sorry za offtop i mam nadzieję, że do niektórych to dotrze :D
I bez tekstów typu "pisałem na telefonie" czy "pisałem w szkole i mi się śpieszyło", lepiej napiszcie to na spokojnie przy komputerze czy tam kto z czego korzysta, chyba, że jest to naprawdę pilna sprawa (wtedy jestem w stanie to zrozumieć)

Moim zdaniem Rox to nie to samo co kiedyś. Teraz to szczyt buractwa, każdy dzieciak chce mieć roxa. Słabe światła, o pasażerze to nie ma co mówić i jak już kupią to przeważnie jest to padaka z 2000r która się sypie... albo to zarąbistym "tjunigu"

Ja to tam nie wiem. Na zadne aeroksy mnie nie stać. Chociaż przypuszczam, że one są dużo staranniej wykonane niż mój chinol i nie dawali do nich śrub z masła czy gównolitu. No i ogólnie wiadomo, że teraz nie robi się takich sprzętów jak kiedyś. Tym współczesnym daleko do jakości tych 10-letnich oraz stanu gdy te były nowe.

Teraz kryzys i każda marka chce jak najtaniej zrobić sprzęt i dla tego wybierają chiny.