Opinie: Zipp Toxic 50 2T: 2 Koła za 3 Koła

Co jak co ale tu “walnęliście gafę”. Toxic to 2T.

Taki ulepszony Toros F16. Nie opłaca się…

niema to jak bliźniak vapora

Zwykły F16 z tarczą z przodu. Za tą samą cenę będziecie mieli 2x toros f16

Testem bym tego nie nazwał.

Na upartego bardziej opłaca się Toros F16 i dołożyć tarczę jeśli ktoś koniecznie chce. Wyjdzie dużo taniej.

Hm… ja za bardzo podobną cenę kupiłam w zeszłym roku Vespę z 2007 roku z przebiegiem 2 tys km. Obecnie dobijam do 10 tys. i właściwie oprócz przeglądów niewiele do niej dokładałam. Jakościowo nieporównywalna. Czasami warto zamiast kupować gorszej jakości skuter z salonu rozejrzeć się za porządniejszymi używkami.

i to ten test??? no super test… sprawdzony skuter na wszystkie sposoby… nawet 10 metrów nie przejechał podczas tego “testu”… PORAŻKA!!!

Nie zapominajcie że od F16-tki prócz tarczy różni go jeszcze silnik ! To 2-suw.

To coś jest pewnie ze 40 kg lżejsze od mojego, a ma tak masakryczne osiągi??

Właśnie nie rozumiem w tym ‘‘teście’’ kilku rzeczy a mianowicie: 1.Jest to 2t a powiedziane jest ze 4t i o jego slabych osiągach…a jak zmienia się to w silniku 2t?? 2.Ciekawy też jestem brzmienia tego 2-suwowego silniczka w tym modelu i jazdy a nie został nawet raz odpalony…

Ja go posiadam od 20 pażdziernika Jest naprawde zrywny i mocny Pali cos ponad 3 l ma na budziku 400 Km jeszcze wczoraj nim kuleczka po sniegu krecilem oprocz odkrecenia sie sróbkiod raczki od hamula i stukania gdy sie jedzie po kamieniach (pewnie jakis luz) Jestem naprawde zadowolony czasami nim jade 45 z 15 sec z 5 razy gume palilem i stawialem deba

pogratulować… skuter na dotarciu i na koło stawiasz i gumę palisz. A za pół roku będą tematy “toxic się zatarł, nie wiem czemu”

Michał, w łeb się puknij. Rox’a se kup.

Dzisiaj kupiłem zipa toxic 2t. Chodzi jak burza jest warty mojego kupna czyli nie całe 3.500 i gratisy oczywiscie jechałem do sklepu ‘JEDNOSLADY SKLEP’ warto polecam miałem wczesniej routera basse xs50 4t oczywiscie bylem przekonany ze 2t jest gorsze ale podkusiło mnie 2t czytałem wiele blogów i odpowiedz jest tylko jedna 2suw gdy tylko przywiezli mi go powiedzieli ze mam nie jezdzić szalenie do 300km i że silnik dociera sie do 300km a pózniej sie zacznie jestem bardzo zadowolony POLECAM :slight_smile:

żeliwny silnik dociera sie do 1000km a nie 300km. Do 300-500km to sie dociera kryte nicasilem cylindry aluminiowe.

Marcin Kwiat... napisał:

Dzisiaj kupiłem zipa toxic 2t. Chodzi jak burza jest warty mojego kupna czyli nie całe 3.500 i gratisy oczywiscie jechałem do sklepu 'JEDNOSLADY SKLEP' warto polecam miałem wczesniej routera basse xs50 4t oczywiscie bylem przekonany ze 2t jest gorsze ale podkusiło mnie 2t czytałem wiele blogów i odpowiedz jest tylko jedna 2suw gdy tylko przywiezli mi go powiedzieli ze mam nie jezdzić szalenie do 300km i że silnik dociera sie do 300km a pózniej sie zacznie jestem bardzo zadowolony POLECAM :)

Widzę (de)fekt programu oświaty... Gdybyś to mówił to też na jednym wdechu?