Opinie: Zipp Superray: Miejski Towarzysz

2gi Vapoor tylko na 12skach, szpetnym liczniku i soczewkach…

A tak btw. Zróbcie test Parco.

Wypadają dziury z zębów ?? Chyba plomby. Jednym słowem jeśli jesteś przeciętnym europejczykiem to będziesz miał zbyt mało miejsca na tym skucie. Szkoda.

Jak tak mu się przyglądam to widzę duże podobieństwo do Kymco Vitality,prócz paru wyjątków.

Sprawność oświetlenia, to tylko tylne diody led? a co ze sprawnością reflektora podczas nocnej jazdy poza miastem?

kiedy zrobicie recenzję yamahy neos ?

(00:50) Zobaczcie i przyznajcie się…czy ktoś z Was też tak koślawo wkłada kluczyk…jakoś tak odwrotnie po mongolsku! :smiley:

Skuter dosyć ładny ,ale 3700 za chinola to jakieś nie porozumienie .Za tą kasę można kupić kymco agility …

Za tą cenę lepiej kupić nowe Agility.

a jak jesteś wysoki to co zrobisz??? Wysokie osoby nie mają zbyt dużego wyboru więc nie piszcie że nieporozumienie bo wszystko zależy od punktu widzenia.

Arczi, myślisz że Superray jest skuterem dla wysokich osób? raczej Agility.

No nie jest…ale agility też nie. nie okłamujmy się…siedziałem na agilce i było mega niewygodnie. ale drażni mnie opinia że 3700 za chinola to nieporozumienie ;)Co byście woleli mając np. 4000zł w kieszeni i mając 190cm wzrostu? Mieć chińczyka wygodnego i dużego który pali 3,6l czy jeździć autobusem a kase trzymać w skarpecie? “…bo przecież chinolem jeździć nie będę…” :wink:

Arczi, tak się składa że akurat miałem Agility 4T i przy moim wzroście 176cm ledwo dostawałem stopami do ziemi. Agility na kołach 12" ma wysoko zamocowaną kanapę i nie jest dla niskich osób. Co do wygody, jak dla mnie ta mała Agilka była wygodniejsza od 150-cio kilogramowego kanapowca Honda Pantheon 125, którą też jeździłem kilka sezonów.

Dla mnie po prostu jest za mały. Mam Quantum R i jest mega wielki…idealny pod 187cm :slight_smile:

fajny skuterek , ale może byście zrobili test PARCO ,bo właśnie zastanawiam się nad kupnem:)

teraz już takie skutery odchodzą w zapomnienie… jakoś piaggio było fajne, potem stały się popularne japonskie nowości, no i w tym momencie najwięcej się mówi o xenter i tmax 530-tego ostatniego ostatnio kupiłem i nie załuję-wczesniej myślałem o tym z art.,ale teraz widzę, że sportowy skuter yamahy, to jednak jakość