Opinie: Zipp SnowMax i pierwszy raz na skuterze śnieżnym: #3 Szybcy i Wolni Vlog Jednoślad.pl

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Zipp SnowMax i pierwszy raz na skuterze śnieżnym: #3 Szybcy i Wolni Vlog Jednoślad.pl

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe paci paci 3 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Przemysław Borkowski
    Przemysław Borkowski
    Użytkownik

Paci, coś dla Ciebie zamiast quada. Na zimę jak znalazł, poszaleć można, a i do sklepu dowiezie 🙂

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Zulusie to pojazd nie z mojej bajki i bez homologacji wiec taka wycieczka była by kosztowna (brak oc, dopuszczenia do ruchu itd) ale quad w tle całkiem zaj… nim to bym poszalał:) a Leszek się wróciłe bo na takim wynalazku sie inaczej balansuje jak na moto,dawno temu moalem przyjemność się przejechać skuterem śnieżnym ale cccp i też się wyj……:D

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Ja nie miałem przyjemności. Ale spotkała mnke inna 🙂 Właśnie wróciłem z kina, Tarantino wymiata. Lubię tego świra :-)))
    A teraz szybka kolacyjka i do pracy… Taka karma czasem, niestety… 🙁

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

A tu taka ciekawostka do tematu
    https://www.youtube.com/watch?v=ehZOYAIHwxw

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie