Opinie: Zipp Quantum R: Kolizja

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #93369
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769
    • 2 361Postów:

    Coś mi się zdaje, że powodem tego szlifu, było gwałtowne naciśnięcie klamki przedniego hamulca… 😉

    #93371
    MichalWujak
    Użytkownik
    • 118
    • 595Postów:

    Oj, Leszek chyba nie czytał mojego arta http://www.skuterowo.com/skuterem-po-miescie-technika-jazdy/ w którym pisałem, aby przeczekiwać pierwsze minuty deszczu ;). Tu akurat do gleby przyczyniło się kilka elementów: wilgotny asfalt, piasek, nowe niezdarte opony i niedotarte hamulce. Wydaje mi się, że była to raczej kwestia przedniego hamulca, bo gdy przód się zablokuje to tyłu może już w ogóle nie być. Jedynie gdy zablokujemy tył to toczący się przód ratuje sytuację, na odwrót to działa jedynie na lodzie.

    #93439
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    Upadek nie był wcale taki poważny… Poważnym szlifem można nazwać taki przy prędkości np 50km/h, gdzie skuter sunie po asfalcie kilkadziesiąt metrów, a kierowca nie wiele mniej…

    #93807
    lop16
    Użytkownik
    • 44
    • 372Postów:

    Ja również po deszczu na przód zahamowałem i przy szlifowałem bok 🙁

    #192656
    Rafał Godlewski
    Użytkownik
    • 0
    • 2Postów:

    niby w redakcji powinny pracować osoby które znają trochę nazewnictwo. proponuję powtórzyć sobie co to jest wypadek i co to jest kolizja. na tym filmiku nie widzę nic z tych rzeczy. dzięki za wprowadzenie mnie w błąd tytułem! kolejny onet nam rośnie widze…

    #192664
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    złota łopata

    #192665
    Krupek
    Uczestnik
    • 7
    • 1 126Postów:

    Mistrzu to ma cztery lata

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button