Opinie: Zipp Pro 50, Quantum R, Vapor: Nowości 2011

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Zipp Pro 50, Quantum R, Vapor: Nowości 2011

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński Leszek Śledziński 8 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Leszek wyglądasz jakbyś coś pił 🙂

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
    Zdjęcie profilowe Vin
    Vin
    Użytkownik

Powiem wam że ten Pro 50 to mnie zaskoczył wyglądem, to na pewno nie wygląda na 50cc tylko na 250cc 😀

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Mnie Pro 50 nie zaskoczył, bo widziałem dużo wcześniej Pro 125, ale podoba mi się Quantum R, ładne wzornictwo, wygodna kanapa do dalszych przejażdżek, schowek na kask integralny i duża szyba.. ciekawa byłaby wersja 4T z większą jednostką napędową 125-150ccm.

Zdjęcie profilowe krystians31
    krystians31
    Użytkownik

ten pro 50 bardzo fajnie wygląda,super

chińczyk,ale z duszą
    Zdjęcie profilowe MichalWujak
    MichalWujak
    Użytkownik

Co do elokwencji dyrektorów i zasobu wiedzy nie mam pytań ;). Albo mają tremę przed kamerą, albo nie wiem… Może jestem złośliwy, ale przynajmniej się uśmiałem. To, że silnik wytrzyma 25k km to nie wątpię, ale ciekawe czy reszta skutera też – o tym ani słowa ;). Co do Zippa Pro 50 – nie ma w ogóle startu do 125. Ktoś może pomyśleć, że to 125 z mniejszym cylindrem, a tu guzik: http://www.tnij.org/pro50 http://www.tnij.org/pro125 Rama jest zwykła z rurek a nie z profili jak w 125, osłania ją kilo plastiku udającego ramę z Pro 125. Całość jest tak zbudowana, że nad silnikiem jest miejsce na zapasowy „endżin” (zobaczcie sobie Ventus Sprinter – to samo…). Silnik ten sam co w Nekenie, ale może odczuwalne wibracje są mniejsze – tutaj w końcu są sety – podnóżki są mocowane do ramy, dźwignia zmiany biegów nie wystaje bezpośrednio z silnika tylko jest sterowana wodzikiem. Dobrze chociaż, że z tyłu zawitał tarczowy, hydrauliczny hampel. Ale mimo to Zipp nie ma dla mnie nic do zaoferowania – poza fajnymi Nitro 250 i Tracker 250 nie mają w ofercie nic, co bym u siebie widział. Szkoda. Uprzedzając komentarze: nie jestem marudny ani wybredny, po prostu nie lubię tandety i „pseudo ścigaczy”.

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Mam pytanie on jest już dostępny u dealerów? Musze to zobaczyć na własne oczy xd

o
    Zdjęcie profilowe MichalWujak
    MichalWujak
    Użytkownik

Na alledrogo jest już kilkanaście modeli więc najpewniej jest już dostępny. Ciekawostka: każdy ze sprzedawców oferuje Pro 50 w tej samej cenie.

Zdjęcie profilowe Bizior
    Bizior
    Użytkownik

Mam Pro 50 i powiem tak gabarytowo wygląda jak 125, jest ciężki 130kg (bez paliwa), zbiornik mieści 16litrów benzyny, mam 184cm wzrostu i jest on dla mnie odpowiedni. Teraz fakty o jeździe nie ma cudu chiński 4suwowy silniczek z 4biegową skrzynią przy takiej masie pojazdu + kierowca + szerokość opon no niestety szału nie ma motorower rusza wolno i ospale co do skrzyni nie ma z nią problemów biegi wchodzą gładko bez oporu nie wyskakują. Jazda pod górę owszem ale tylko 1 osoba. Z pasażerem pod górkę wtoczymy się z prędkością 10-15km/h. Podsumowując motorower spoko dla osób które chcą nauczyć się jazdy biegówką która ładnie wygląda maniakom szybkości nie polecam.

Zdjęcie profilowe Dolot
    Dolot
    Użytkownik

Mam pytanie,niech odpowie ktoś kto go ma zipp pro 50.Ile on jedzie najszybciej z blokadą i bez blokady.Prosze o odpowiedz.

Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie