Opinie: Żenujące reklamy, loterie i polska muzyka: Dlaczego przestaję słuchać radia?

Hm, wszystko sie zgadza, ja tez lubię słuchac radia ale jak kiedyś np zrobili reklamę lidla z jakims nawiedzonym typem w tle który pierdzielił jedno i to samo w koło, bez składu i sensu, tak mnie ta reklama drażniła że przestałem chodzić do tego sklepu a nawet go omijam, dzis nawet nie pamiętam co dokładnie było w tych reklamach ale jak widze lidl to mi sie nóż w kieszeni otwiera. Niektórych stacji radiowych jeszcze słucham ale tak jak piszesz, coraz mniej i co raz żadziej, playlista mp3 jest lepsza bo mi nie psuje natroju z samego rana

Reklamy super, szczególnie w porze obiadowej. Rzygać się chce. Czy oni na prawdę nie mają wyczucia smaku? Inna sprawa, że w Polsce to jeszcze mamy daleko posunięty ciemnogród i pojście do lekarza ze swoim problemem dla wielu to wstyd nie do przełamania i ratuje się jak może - dla takich właśnie te reklamy są. Takie chłopstwo z Nocy i Dni - ‘ludzie uciekajta bo doktory jadą’ :slight_smile:

No, Leszku, jestem pełen podziwu. Mnie pociąga każda inicjatywa anty-mainstreamowa, anty-komercyjna. Nie spodziewałem się tu takiego artykułu, z którym zgadzam się w 100%. Kolejny krok to napisanie że facebook to zło… Ładują nam do głowy tę papkę, wmawiają co chcą, szkolą jak szczury w laboratorium abyśmy jak bezmózgie istoty potem kupowali ich towary i jeszcze czuli się z tym szczęśliwi. Leszku, jesteś na dobrej drodze, zaczynasz dostrzegać światło, podążaj za nim. Przyjdzie taki dzień, że będziesz musiał wybrać… niebieska czy czerwona pigułka- bądź wtedy silny i gotowy! Czuj duch! i Darz bór!

Ja na całe szczęscie nie słucham żadenej muzyki jedyna muzyka to dzwięk silnika. Jestem wolny od takich problemów. Widzę że to dobry nawyk brak stresu związanego z słuchaniem głupot w radio. Wyłączcie radia i się uwolnijcie od chłamu którym wszyscy są zarzucani codziennie od rana do wieczora z każdej strony.

Z tych samych powodów przestałem słuchać “zwykłego” radia już lata temu gdy prawdopodobnie reklam było mniej niż dzisiaj, a już na pewno były mniej irytujące (pochwy, odbyty, wątroby itp) Remedium na problem reklam to znalezienie sobie takiej stacji radiowej, w której reklam jest jak na lekarstwo, bardzo lubię posłuchać RMF Classic (muzyka klasyczna - filmowa) gdzie reklam prawie nie ma, podejrzewam, że znajdą się też inne stacje głównie internetowe bez nadmiaru szlamu upychanego do naszych uszu.