Opinie: Żenujące reklamy, loterie i polska muzyka: Dlaczego przestaję słuchać radia?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Żenujące reklamy, loterie i polska muzyka: Dlaczego przestaję słuchać radia?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Miro Miro 6 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #176462 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Hm, wszystko sie zgadza, ja tez lubię słuchac radia ale jak kiedyś np zrobili reklamę lidla z jakims nawiedzonym typem w tle który pierdzielił jedno i to samo w koło, bez składu i sensu, tak mnie ta reklama drażniła że przestałem chodzić do tego sklepu a nawet go omijam, dzis nawet nie pamiętam co dokładnie było w tych reklamach ale jak widze lidl to mi sie nóż w kieszeni otwiera. Niektórych stacji radiowych jeszcze słucham ale tak jak piszesz, coraz mniej i co raz żadziej, playlista mp3 jest lepsza bo mi nie psuje natroju z samego rana

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
    #176464 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Reklamy super, szczególnie w porze obiadowej. Rzygać się chce. Czy oni na prawdę nie mają wyczucia smaku? Inna sprawa, że w Polsce to jeszcze mamy daleko posunięty ciemnogród i pojście do lekarza ze swoim problemem dla wielu to wstyd nie do przełamania i ratuje się jak może – dla takich właśnie te reklamy są. Takie chłopstwo z Nocy i Dni – ‚ludzie uciekajta bo doktory jadą’ 🙂

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #176467 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe roomcajz
    roomcajz
    Użytkownik

No, Leszku, jestem pełen podziwu. Mnie pociąga każda inicjatywa anty-mainstreamowa, anty-komercyjna. Nie spodziewałem się tu takiego artykułu, z którym zgadzam się w 100%. Kolejny krok to napisanie że facebook to zło…. Ładują nam do głowy tę papkę, wmawiają co chcą, szkolą jak szczury w laboratorium abyśmy jak bezmózgie istoty potem kupowali ich towary i jeszcze czuli się z tym szczęśliwi. Leszku, jesteś na dobrej drodze, zaczynasz dostrzegać światło, podążaj za nim. Przyjdzie taki dzień, że będziesz musiał wybrać… niebieska czy czerwona pigułka- bądź wtedy silny i gotowy! Czuj duch! i Darz bór!

#176474 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe hyena
    hyena
    Użytkownik

Ja na całe szczęscie nie słucham żadenej muzyki jedyna muzyka to dzwięk silnika. Jestem wolny od takich problemów. Widzę że to dobry nawyk brak stresu związanego z słuchaniem głupot w radio. Wyłączcie radia i się uwolnijcie od chłamu którym wszyscy są zarzucani codziennie od rana do wieczora z każdej strony.

Kymco Agility City 125 seryjny + obrotomierz + wariator naraku V2
    #176535 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Miro
    Miro
    Użytkownik

Z tych samych powodów przestałem słuchać „zwykłego” radia już lata temu gdy prawdopodobnie reklam było mniej niż dzisiaj, a już na pewno były mniej irytujące (pochwy, odbyty, wątroby itp) Remedium na problem reklam to znalezienie sobie takiej stacji radiowej, w której reklam jest jak na lekarstwo, bardzo lubię posłuchać RMF Classic (muzyka klasyczna – filmowa) gdzie reklam prawie nie ma, podejrzewam, że znajdą się też inne stacje głównie internetowe bez nadmiaru szlamu upychanego do naszych uszu.

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Opinie: Żenujące reklamy, loterie i polska muzyka: Dlaczego przestaję słuchać radia?
Informacje o Tobie: