Opinie: Zakup ścigacza: Dlaczego nigdy się nie zdecyduje na supersporta? Moim Śladem #15

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Zakup ścigacza: Dlaczego nigdy się nie zdecyduje na supersporta? Moim Śladem #15

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe anonim Anonimowy 4 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #295339 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
  Leszek Śledziński
  Jednoślad.pl
  • Postów: 2 361

  Co ja mogę napisać w sprawie ścigacza…? Nic. Nawet na żadnym nie siedziałem. Nigdy. Ale mam zdanie w kilku sprawach podobne do Twojego:
  1. 125 potrafi ostatnio ocalić nam prawo jazdy (a utrata A i B bardziej boli), bo przyzwoita prędkość przelotowa, to 90km/h. I niech nikt mi tu nie pisze, że nie lata czasem tyle w zabudowanym, nie uwierzę 🙂
  2. już na nakedzie, gdzie jadę tylko lekko pochylony, nadgarstek daje znać że jest po około 100km. Może być to kwestia prawie pełnego otwarcie przepustnicy w trasie, ale kto z nas może obiecać, że przy większej pojemności jazda będzie bardziej ^ekonomiczna^…?
  3. bardzo mnie cieszy, że Ty również trochę się ^motasz^ z wyborem sprzętu dla siebie. Miałem od pewnego czasu wrażenie, że to tylko ja jestem jakiś taki niezdecydowany, a tu proszę. Człowiekiem, który bawi się tym od lat i ma możliwość dosiadania sprzętów mocno przeróżnych również targają emocje :-)))
  4. Paci wiem, obaj mamy sobie kupić kilka z różnych segmentów i przestać marudzić… 🙂

  Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
  #295340 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe paci
  paci
  Moderator
  • Postów: 5 807

  Z ust mi to wyjąłeś:D
  Jaja se robię,jestem zdania że każdy kiedyś znajdzie moto idealne dla siebie i nie bedzie liczyla się moc, v nax itd,tylko to że jest i zawsze możesz pójść do garażu pocieszyc oczy jezeli aura na latanie ni pozwoli,w moim przypadku jest to yx600 radian z 86 ale jak wiadomo w Polsce jeszcze się nie przyjęło szanowanie klasyków i zakup egzemplarza w idealnym stanie w oryginale jest raczej wykluczone, , więc dlaej mozna marzyc i cierpliwie polować:)
  Dla was to Ducati Multistrada 1200 S TOURING

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
  #295394 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe jas13
  jas13
  Użytkownik
  • Postów: 98

  Drogi Leszku, zapomniałeś wspomnieć, że np. CBR600 jest po prostu małe, wsiada się na to i od razu wrażenie sprzęta dla ludzi do max 170cm wzrostu, kręgosłup zaczyna przypominać o Peselu. Zulus ostatnio jeżdżąc po wawie zaczynam się zastanawiać, po co mój miejski samochód ma 5 biegów, jak używam tylko pierwszych 2-ch, czasami wbijając 3-kę, a średnią prędkość większą miałem jeżdżąc rowerem. Także mimo tzw. lejcy, chyba się skuszę na 125.

  #295397 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe anonim
  Anonimowy
  • Postów: 4 666

  Masz rację. Po Wawie w puszce faktycznie w godzinach szczytu 1-2-1-2-3-2-1-2-1-2… W zasadzie automat by się przydał, albo hybryda z elektrycznym na takie podturliwania. Tu 125 powinno zadowolić i wystarcza (KACem125 robiłem co chciałem ze świateł). Dlatego mam taki kłopot ze swoim HYO. Mam go, lubię, ma 125, zrobiłem uprawnienia na więcej, chciało by się zmienić i… rozkrok 🙂 HGW co zrobić. Czasem jak puszka przyciśnie, to poleci pierwsza, ale zasadniczo udaje się ich śmignąć na zielonym. Dopadają mnie dopiero przed następnymi światłami 🙂 Ale już jak się wyjedzie na POW, to robi się nieprzyjemnie. Nawet na trasie Łazienkowskiej (jak nie ma korka) ludzie gnają 100-120 zazwyczaj, a część szybciej. Chodzi tylko o to, żeby się utrzymać w tym potoku 🙂 No i nie stracić prawka :-)))

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Opinie: Zakup ścigacza: Dlaczego nigdy się nie zdecyduje na supersporta? Moim Śladem #15
Informacje o Tobie: