Opinie: Zaczynając sezon skontroluj jednoślad

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #96556 Reply
    Castrol
    Użytkownik

Ooo, a ten środek do felg aluminiowych też beżie ok? Straszny marazm mam na swoich. Prawie rok ich nie myłem :DDDD

#96557 Reply
    Yamahamen
    Uczestnik

dzieki za art, ja właśnie usprawniam swoją maszynkę, bo jeszcze nie zacząlem sezonu. Wiem dupa ze mnie:D jakoś nie miałem czasu na przegląd home made

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#96558 Reply
    Marta
    Użytkownik

Przystojniak, ale kompletnie nie kumam o czym ten tekst ehehehehh

#96559 Reply
    dychul
    Uczestnik

Używam dedykowanych olejów do silników wprawdzie nie Castrol’a i różnica jest ogromna. W zimę nie ma efektu kostki masła. Kiedy sprzęgło miałem na wykończeniu po wymianie oleju na dedykowany motocyklowy sprzęgło przestało się ślizgać. Nie widzę zamienników również smarów do łańcuchów. Zwykłe smary szybko znikają lądując na tylnym kole i wydechu. Zwykłe smary absorbują dużo bardziej kurz i inne zanieczyszczenia. Wymiana płynu hamulcowego co rok w małych skuterach i średniej wielkości motocyklach to przesada. Ogólnie przyznaje, że różnica pomiędzy dedykowanymi, a samochodowymi materiałami eksploatacyjnymi jest odczuwalna. Zabrakło w artykule w akapicie o ciśnieniu w ogumieniu aby używać powietrza Castrol’a b6 5nne jest nieodpowiednie.

#96560 Reply
    HugoBoss
    Uczestnik

Przecież to artykuł reklamowy.

#96561 Reply
    Kisiu1981
    Użytkownik

RZYGAĆ MI SIĘ CHCE JAK CZYTAM KOLEJNY RAZ O TYM CASTROLU!!! Ludzie, nie ma już żadnych innych godnych polecenia marek? Oczywiście wszystko Castrola jest cudowne, najlepsze, rewelacyjne itd., a wszystko inne jest be! I tak chyba na większości portali motocyklowych. Klapki na oczy i jazda do przodu!!!

#97485 Reply
    Kisiu1981
    Użytkownik

Muszę się przeprosić z Castrolem. Używałem go i muszę mu przyznać doskonałą jakość. Chociaż tej akurat nigdy nie kwestionowałem… I jeszcze jedno => w produktach innych marek denerwuje mnie to, że raz są dostępne, a innym razem nie i nie wiadomo kiedy będą. A Castrol jest ZAWSZE. Może nie jest tani ale jest bardzo dobry i zawsze i wszędzie można go kupić.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Opinie: Zaczynając sezon skontroluj jednoślad
Twoje informacje:

Back to top button