Opinie: Za wyciek oleju z silnika lub przekładni możesz stracić dowód rejestracyjny

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Za wyciek oleju z silnika lub przekładni możesz stracić dowód rejestracyjny

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe anonim Anonimowy 4 lata temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Ania Grzelak
    Ania Grzelak
    Moderator

I się nie dziwię, że zabrali mu D.R. Nie chciał bym się – przez takie niechlujswo tego gościa i olewanie sprawy uszczelnienia korka spustowego – zaliczyć gleby na jego „2-3 kropelkach” bo „wiem, wiedziałem o tym i jeździłem”. Nie dość że niesprawny, to jawnie przyczyniał się do stwarzania zagrożenia na ulicy. Niech się cieszy, że nie dowalili mu jeszcze mandatu z grubej rury. Pewnie – jakby byli naprawdę upierdliwi – to nie tylko za to by mu zabrali D.R; hamulce pewnie też na wykończeniu, łysa z przodu, cieknie…. Co się po takim „użytkowniku” spodziewać?

Piszę, redaguję, wspieram i kocham dwa kółka.
    Zdjęcie profilowe elloco
    elloco
    Użytkownik

Niestety ale mieli rację, wyciek oleju to nie blachostka więc nie mogą pozwolić na dalszą jazdę tym sprzętem. Pomijam już fakt jak olej niszczy środowisko to faktycznie o szlif na takich kropelkach nie trudno. Czasowe pokwitowanie można wystawić za przepaloną żarówkę.

Było kilka chińczyków..Toros, Baotian… Kymco Agility R16 125ccm do 2017r, Szukam jakiegoś „maxi” 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież
    Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Niby moto to nie ciężarówka, ale rozlany olej nadal jest śliski:
    http://www.tvn24.pl/sparalizowana-droga-po-wycieku-oleju,572335,s.html

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie