Opinie: Za nami Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów 2015: Fotorelacja

Jak się ogląda te zdjęcia, to ma się wrażenie, że to nie była wystawa jednośladów, tylko lasek :wink: Faceci mnie interesują, ale mimo wszystko…

Laski takie trochę anorektyczne i poobijane, ale jak Cię faceci inteesują, to faktycznie nie było co oglądać :-)))

...bo faceci nie siedzą na wystawach, tylko na swych ognistych rumaczkach mkną w siną dal...

Więc żeby dołączyć do naszej pedalskiej braci, musisz wsiąść na swojego i pognać za nami :-)
Panowie, a kiedy oficjalne otwarcie sezonu? Bo może byśmy się spotkali i sobie razem jakieś lody zrobili? W sensie poszli na lody, bo o piwie na rumakach mowy nie ma :-)))

Niema takiej daty jak w styczniu i lutym latacie po wawie:D
http://www.swiatmotocykli.pl/Motocykle/1,113810,11041326,Kalendarz_imprez___2012.html

Ten kalendarz jakoś mocno rozrzucony... po Europie... Za wysokie progi na... pedalskie scooterki...
Jestem za... Pytanie tylko, gdzie kręcą najlepsze lody?

Rymcymcym200, co Ty na to?
*
Zawsze możemy zrobić własny zlot na rozpoczęcie sezonu, jak prawdziwe ogiery nami osiołkami gardzą i pomiatają.
Co na to Szanowna Redakcja?
*
A jak nie, to prywatę jaką odstawimy w kfc albo gdzieś.
No bo z piwkiem ciężko...
*
A kij im w szprychy z takim kalendarzem, możemy się z naszymi motorynkami podłączyć do masy krytycznej :-)
To prawdziwa impreza cykliczna... bicykliczna.

Ale jaja! Dziwiłem się, że piszecie o tym, że mnie faceci interesują, skoro napisałem dokładnie odwrotnie i czytam teraz i już widzę :wink: Gdzieś mi “nie” uciekło. I tak to zostałem skuterowym pedaszką :wink: A dzisiaj dopiero odwiesili mi konto na fb za to, że napisałem komentarz nt. pedaszków w Walentynki :wink: Nie napisałem w sumie nic złego, tylko tyle, że skoro ZOO zaprasza zakochane pary 14. lutego na zwiedzanie, a kto będzie miał jakikolwiek element garderoby w kolorze czerwonym - wchodzi za darmo, to skomentowałem, że powinno to być tylko dla par hetero. A pedaszków zapraszamy na Otwarty Wybieg Niedźwiedzi. I za to ban na 72 godziny?

Rozumiem, że nie obrażać, ale poprawność polityczna nas wykastruje.
Mam wrażenie, że ciotki mają do siebie większy dystans, niż się większości heteryków może przyśnić i takie pogaduchy bez żadnej agresji nikogo nie bolą, a większość śmieszą.

Ech Arasz, bo ludzi z takim dystansem do siebie jak Ty masz, to ze świecą szukać... Z tekstem wyrwanym z kontekstu można zrobić wszystko...

Ta, no właśnie widzę na tym forum. Większość śmiertelnie poważna, nie daj Bóg z kogoś zażartować, to już napinka i wojna. Co to kurde jest...? Czy ja żyję w jakimś wymyślonym własnym świecie, a reszta od rana do nocy ma stresa...? Mogą sobie na mnie używać do woli, to zabawa przecież jest. Ale widzę, że większość wogóle żartów nie czyta. Tylko takie typu: przychodzi baba do lekarza... ale jak napiszę: Krakowianka jedna... to zanim skończę, ci z Krakowa mnie zajebią :-)

No akurat ludzie z Krakowa (z tego co zauważyłem) są dość mocno przywiązani do przypominania, że są z Krakowa :)

No dobra, a ja jestem z tej okropnej, znienawidzonej w całym kraju Wawy, na dodatek chyba siódmym pokoleniem w tym samym miejscu, już mi się od tej kaprawej wody geny zmutowały i biust mi rośnie jak u syrenki, a na nogach łuski. Jak zacznę po forum z tarczą i mieczem ganiać, to mnie uśpijcie i do galarety :-)

nalepisz se na te tarcze znaczek kymco i bedzie git

O, i to rozumiem, to się nazywa wsparcie :-)

Ja natomiast jestem z Krakowa, ale życie przeniosło mnie do Stolycy :wink: Ani się nie wstydzę jednego, ani drugiego, zresztą w dowodzie mam urodzony w Krakowie, zameldowany w Warszawie. No i naprawdę nie jestem pedałem :wink:

Czyli dla nas jesteś Krakusem, dla ziomków zdrajcą, polatasz na skuterku to się i tak spedalisz (jak my wszyscy- chłopaki potwierdzą). Naklej sobie na kask smoka i naprzód, co się przejmować głupotami!
P.S.
No to Cię ładnie nasze państwo załatwiło. Ma nie być adresu w dowodzie, już będziesz zawsze tylko z Krakowa... -)

arasz74 nazywają go On ma w głowie coś takiego Samo Zło,nie hoduje róż,kymco kupił już nie wiadomo po co:D

Świat się kończy, Paci o mnie piosenki śpiewa :-)
KYMCO, marzenie moje, ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto cię kupił :P
*
I mały rewanżyk:
Nie ma, nie ma KYMCO na warsztacie, a serwisant czasem musi jeść
Nudzić się już dłużej nie ma siły, o jak bardzo, bardzo chce się pić
Karawana KYMCO w dali śmiga, żadnych napraw nie potrzeba jej
Nasz serwisant patrzy na chinola, brudne włosy stają mu jak drut
Ze zgryzoty pije stare piwsko, w oczach jego widać dziki blask
Spił się już dokładnie tak jak świnia i próbuje składać chiński szajs!
*
RYMCYMCYM, ja bym się tak nie zapierał, całkiem ładna z Ciebie żabcia, jedna dobra impreza i... Trzeba naprawdę uważać, heterycy są w odwrocie (żeby nie powiedzieć, w dupie...) :-)

Może byc i wierszyk:)
Arasz paka,Druid paka i kupli se kymczaka
Arasz wjechał w ciemny las
Druid piertnoł kymczak zgasł:D:D:D