Opinie: Za chwilę urwie się pasek w skuterze

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Za chwilę urwie się pasek w skuterze

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe alande alande 4 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Przy wymianie paska nie trzeba zdejmować sprzęgła,przynajmniej w moim skuterze.

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

a w moim trzeba.

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe speed4000
    speed4000
    Użytkownik

madi Jakim cudem? Na bank wystarczy zdjąć tylko wariator…

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

nie da rady za mało jest miejsca między dzwonem a obudową, w większości kymco tak jest, trzeba miec blokadę dzwonu.

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe Melonier
    Melonier
    Użytkownik

Cena paska nie jest wykładnikiem jego jakości. Często płacimy za markę. Moja propozycja. Przed dłuższymi trasami zakładać nowy i zabrać klucz udarowy na akumulator i nowy pasek i rolki. Dla biednych jest masa sposobów na wymianę paska od strony sprzęgła jest to banalnie proste ,gorzej po stronie wariatora. Lecz ja nie poruszam się zbyt daleko -może jak zmienią przepisy i zabiorą to śmieszne 45km/h. Jeszcze trochę a pieszy dostanie obowiązkowo kask i świecącą kamizelkę. Przaśny Kraj.

“Gdy Tylko Mogę w Korkach Nie Stoję!”
    Skuter to moja pasja.

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe alande
    alande
    Użytkownik

„Zakup podzespołu za 30-40 PLN na pewno nie będzie owocować takimi przebiegami jak w przypadku produktów za 70 czy 100 PLN.” Gorzej tylko jak ktoś za 100PLN sprzeda taki za 30zł mówiąc że jest dobry. Moim zdaniem każdy przypadek trzeba przeanalizować.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie