Opinie: Z bliska: Aprilia SR 50

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Z bliska: Aprilia SR 50

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe pinio6 pinio6 3 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

To jest moje marzenie, Aerox się może przy nim schować. Wszystko ładnie pracuje, wygląda tylko te cholerne 12.000 PLN które trzeba zapłacić za te cacko.

Testuję nowy Jednoślad.pl 🙂
    Zdjęcie profilowe arcio1
    arcio1
    Użytkownik

Leszku, pomyliłeś się w tytule, to jest Aprilia SR, nie RS 🙂

Zdjęcie profilowe grocik
    grocik
    Użytkownik

Ja si kiedyś zakochałem w najnowszej Gilerze Runner i chyba zdania nie zmienię, ale skuter zacny;d

Pozdrawiam ciepło!

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj trójkołowy CAN-AM Ryker 900 na prawo jazdy B

Wrażenia z jazdy, których nie da się porównać z czymkolwiek na czym do tej pory jeździłeś. 77 KM, skrzynia CVT, ABS i kontrola trakcji w standardzie. Odkryj trójkołowy Can-Am Ryker Rally Edition.
    Zdjęcie profilowe MichalWujak
    MichalWujak
    Użytkownik

Fakt, Apka jest niezła – szczególnie przód, tył jakoś mi do niej nie pasuje. Denerwuje mnie tylko, że tak niedoceniane są wersje z wtryskiem Di-Tech (starsza buda). IMO wtrysk w skuterze to bardzo dobry patent.

Zdjęcie profilowe roxia95
    roxia95
    Użytkownik

Wtrysk ma też swoje wady np.Jak akumulator padnie to nie da się odpalić z kopniaka. Aprilka ogólnie fajna tylko jeżeli chodzi o możliwości tuningu ciągle to dużo jej brakuje do aeroxa.

Zdjęcie profilowe xxfoxyxxx
    xxfoxyxxx
    Użytkownik

Vin masz bardzo gustowny avatar^^ Popieram.

Zdjęcie profilowe pinio6
    pinio6
    Użytkownik

Źle wyważona aprilia, na zakrętach ostrych nie daje sobie rady. Tyloma skuterami jeździłem i jest ok, a tu co jakiś czas czas na próbę i wywrotka. Miałem SR 50 Ditech z wtryskiem z 2004 i ok ładnie jeździł, ten Facory jest ładny ale za wywrotny na zakrętach, na prostej ładnie sobie daję radę.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie