Opinie: Yamaha MT-09 już od 2014 roku

A to jest skuter? Czy może nie trafiłem na stronę o skuterach? Przegięcie.

Popieram Wodza.Testy skuterów które tak naprawdę nie są testami,raczej prezentacjami i może nawet reklamami.Zaczynają pojawiać się motocykle,tylko czekać aż zaczną się pojawiać samochody.Przemilczę działanie forum...

Dziadek100 napisał:

Popieram Wodza.Testy skuterów które tak naprawdę nie są testami,raczej prezentacjami i może nawet reklamami.Zaczynają pojawiać się motocykle,tylko czekać aż zaczną się pojawiać samochody.Przemilczę działanie forum...

Kiedyś był to portal pasjonatów skuterów - z założycielem na czele. Miła rodzinna atmosfera itp. Teraz została komercha i burdel na forum. Info dla tego co wstawił ten art. - nie czytałem go - nie interesują mnie MOTOCYKLE!!! Jest wiele lepszych portali motocyklowych niż skuterowo :)

Niestety szukając opisów Gilery Runner (szukałem zdjęcia gołej ramy i rozmieszczenia poszczególnych elementów) google odsyłało mnie do skuterowo.com na którym nic nie było na ten temat, za to do wyboru dużo innych artykułów które mnie nie interesowały...

to się nazywa tagowanie tematów :) Byle na skuterowo... a może już motorowo.com?

Eeeech... i dodatkowo artykuł jest bardziej szczegółowy niż,jakikolwiek inny opis skutera. Pomijam fakt, ze wygląda na jakąś "kalkę" z materiału reklamowego.

Poprawka, jest "kalką".

Panowie proste Hajs się musi zgadzać