Opinie: Wyprzedaż motocykli Romet 125 ccm na prawo jazdy B. Zyskaj nawet 1700 zł

I jest to całkiem zacna wiadomość, ale już się ^wyszarpłem^ na nowego… białego Torosa El-Lidera w wykonie 125 cm3, więc żaden… ^szybki bankomat^ już na mnie teraz nie zarobi. :wink:

I nic się nie ujawniłeś wcześniej...? Z dyskusji tu, na forum, to ta nówka jakąś bardzo fajną cenę miała?

Toros El Lider 125 jakieś 3,5K, a Romet Black/White City 125 około 4,5K (spadł z katalogowych 6,5K) - czyli jednak postęp.
Który chinol jest lepiej poskładany? Wiem, poskładany przez Ryszarda, ale pytam o to, co kupujemy (czyli kota w worku...) :-)))

Taka oferta w środku sezonu to był by strzał w dziesiątkę,a tak to po pptakach

Właśnie zrozumiałem, że to jednak.... Romet (jako jedyna polska marka) jest zawsze najlepszy. O całe kilka dni jednak za późno to zrozumiałem, ale dzisiaj już to wiem, bo mam szlaban na czytanie i pisanie opinii tutaj. ;P
>
I cóż ja mam zrobić, o biedny miś, trzeba mi będzie jednak tego... TOROSA EL-LIDER-a w wykonie 125 cm3, nadal sobie użytkować. ;-)))

Romet polska marka? Nie żartuj

____________
nara Laczek

I tu Flaczku strzeliłeś babola... Romet to całkiem polska marka...
Niestety, ale firmująca chińską produkcję... (wiem Ryszardzie, wiem...) ;)))

Jeżeli dadzą... dobrą cenę, to i tak wszystko im z ^magazynów^ zejdzie w try-miga. Mniejsza tam już z emblematem na czymkolwiek. ;-)
>
Miau... być nowy Router Grande 125, trafiło na to o czym już napomknąłęm nieco wyżej. I też jest nowy. Zaiste, ale są to oczywiste... prawa handlu. I myślący człowiek, zawsze potrafi z nich sensownie skorzystać. ;-)

Rozkręciłeś i poskładałeś na nowo po swojemu, czy latasz jak było i obserwujesz, kiedy/czy zacznie coś odpadać...?

Zulu-gula, zgaduj-zgadula. ;-)))
*
No ba, a jak tam się sprawuje całkiem nowa uszczelka pod dekiel... całkiem światowej marki? ;P

Przegrzebałeś, jak... kot kuwetę ;-)
*
Jeszcze nie cieknie...:-)
Dziś specjalnie zawinąłem po pracy na początek POWu i kita do domu. 10.000 rpm cały czas, a chwilami i środek czerwonego pola - aż do Powązek (wojskowych). Przegonię go tak kilka razy i zobaczymy, co na to powie Pani Niedostępna Uszczelka :-)))
Ale nadal mnie wqrfia, że jedyny autoryzowany serwis tej marki w Wawie nie ma takiego gówienka na składzie...