Opinie: Wyprawa do Romet Motors i Prezentacja Romet Soft Chopper 125

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Wyprawa do Romet Motors i Prezentacja Romet Soft Chopper 125

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe LZK LZK 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #170565 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
  Leszek Śledziński
  Jednoślad.pl
  • Postów: 2 361

  Brakło mi pokazania jak wygląda osoba siedząca na tym soft chopperze, bo nigdzie w sieci takiego zdjęcia nie widziałem, a przecież pozycja jest jedną z kluczowych rzeczy wyróżniających ten model na tle innych.

  Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
  #170605 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe yachu78
  yachu78
  Użytkownik
  • Postów: 3

  LZK-junak 121 to to samo może nawet ładniej dopracowane szczegóły no i nie udaje choppera , którym nie jest, a tu fotki z kierowcą http://www.bikepics.com/pictures/2189305/ http://www.bikepics.com/pictures/2189308/ http://www.bikepics.com/pictures/2272093/ może laska nie za duża, ale ja mam 185cm i 97kg i jest mi na nim całkiem wygodnie.Pozdro.

  yachu78
   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
  #170625 Odpowiedź

  rabit29
  Użytkownik
  • Postów: 14

  Sposób prezentacji bardzo ciekawy, fajnie to się ogląda. To dobrze, że zaczeliście od Rometa bo mają się czym pochwalić. Mogłoby być ciekawiej gdyby taką prezentację poprowadził użytkownik pojazdu, na pewno oprócz zalet wymieniłby też wady motocykla. Czekam na następną część prezentacji.

  wojtek
  #170628 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe LZK
  LZK
  Użytkownik
  • Postów: 29

  @yachu78 Dzięki za zdjęcia 🙂 W tym Junaku straszliwie razi mnie to „zadaszenie” reflektora. Co rozumiesz przez to, że nie udaje choppera skoro to praktycznie ta sama geometria? No i jest o te kilkaset złotych droższy, a różni się jedynie (popraw mnie jeśli jestem w błędzie) tym zadaszeniem reflektora i seryjnie montowanym wspornikiem pod kufer.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Opinie: Wyprawa do Romet Motors i Prezentacja Romet Soft Chopper 125
Informacje o Tobie: