Opinie: Wyprawa do Romet Motors i Prezentacja Romet Ogar Caffe 125 (3)

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #171079
  Przemysław Borkowski
  Uczestnik
  • Postów: 95

  super retro, wygląda jak wsk

  #171125
  bethlehem
  Użytkownik
  • Postów: 14

  nie wiem kto go wizualnie projektował, chyba niewidomy

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #171300
  Lygi
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Tja. Zapewne to kolejny „polski” motocykl z dobrą polską nazwą produkowany w chinach przez koncern king xiu i wysyłany do polski gdzie jest składany pod nazwą ogar. Zapewne chinczycy wysyłają go też do Indi pod nazwą hiwarati, a do Laosu pod nazwą pimpini itd. Tak jest z Junakiem, słuchawkami unitry i wieloma innymi markami. Żal W tym przypadku ten „Ogar” to po prostu Hanway raw 50. „Legendarny Ogar powraca i to jak!” – żałosne i żenujące http://www.motofichas.com/marcas/hanway/raw-50

  #171301
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 170

  bethlehem napisał:

  nie wiem kto go wizualnie projektował, chyba niewidomy

  Wyszukaj sobie jak wyglądał oryginalny Ogar – ta nowa podróba jest mimo wszystko bardziej strawna dla oka.

  #171305
  Berg
  Uczestnik
  • Postów: 817

  Obejrzałem go sobie w realu (nie market tylko „na żywo”) – nie podoba mi się. Mam wrażenie, że stylista nie do końća miał pomysł szczególnie na tył pojazdu. Jest po prostu paskudny. Całość wygląda podobnie jak samochód hatchback – z przodu ok, potem też ok a na końcu styliście skończyły się pomysły na bagaznik, więc „tnie go” pionowo i wychodzi pokraka. Ten „Ogar” im nie wyszedł; włąściwie nie im, tylko tym w Chinach bo – jak pisali wyżej – to w 99,9% kopia Hanway’a. To 0,1% to nalepka ROMET. Żenada. Nie móc nic samemu zaprojektować tylko rżnie się kopię z innego modelu i przedstawia jako swoje. To chyba plagiat, nie? Romet – upadacie w oczach użytkowników.

  #171339
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 967

  jeżeli wykupiłeś prawa to nie plagiat :).

  #171368
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 927

  I nie rżnie kopie tylko kupuje dokładnie w fabryce Hanwaye i przemianowuje na Romet

  #171374
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 967

  Obrandowywyje znaczy sie.
  Kiedyś dzwoniliśmy do chińczyka z pytaniem czy nie było by problemem żeby na sprężynach zawieszenia umieścić logo marki. Chińczyk powiedział że nie ma żadnego problemu i moga umieścić tam nasze nazwiska, logo watykanu, adidasa albo co se wymyślimy o ile tylko zamówimy minimum 10 tyś sztuk

  #179809
  dychul
  Uczestnik
  • Postów: 971

  O gustach nie będę dyskutował, ale po doświadczeniach kolegów z chińskimi jednośladami, to za kwotę 5 000 kupiłbym japońską używkę i miałbym większą pewność, że jeszcze pojeżdżę.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button