Opinie: Wypadek Hołowczyca na... skuterze

Ostatnio o nim czytałem w jednej z gazet, że śmiga yamahą. A teraz tu widzę, że miał wypadek. Coś za bardzo pechowy ten rok jest.

Pechowy to będzie 2013 :smiley:

Jak na zawodowca to cieniutko się ubrał na ten skuterek :slight_smile: Mówię oczywiście o bezpieczeństwie.

Najbezpieczniejsze skutery to colibry,vapory,727 itp. bo są małe,lekkie i łatwo się je prowadzi, a taka yamaha wielka jak 3 quantumy:D to wcale się nie dziwię, że doszło do wypadku przecież widać,że ze 200kg to minimum waży, a koła tylko dwa i jak tu się ratować.

jak można bez rękawiczek jeździć ? jeszcze do tego takim sprzętem…

Ludzie czy wy myślicie za czym coś napiszecie ??? To jest reklamówka Yamahy T-MAX i dla jej potrzeb Hołowczyc mógł by śmigać skuterkiem nawet w slipkach samych. “Najbezpieczniejsze skutery to colibry,vapory,727 itp” Lukario powiem ci że nie masz pojęcia o czym piszesz i wychodzą ci głupoty straszne

Lukario pisze: 04-10-2012 o 17:16 Najbezpieczniejsze skutery to colibry,vapory,727 itp. bo są małe,lekkie i łatwo się je prowadzi, a taka yamaha wielka jak 3 quantumy:D to wcale się nie dziwię, że doszło do wypadku przecież widać,że ze 200kg to minimum waży, a koła tylko dwa i jak tu się ratować. No powiem Ci szczerze że dowaliłeś :smiley: Mój Kymco waży 160 kilo i jakoś nie mam problemów z nim :stuck_out_tongue: Znam osoby które jeżdżą Burgmanami, Majkami czy SilwerWing i jakoś oni nie narzekają że te skutery są za ciężkie :stuck_out_tongue: Ciekawe co ma powiedzieć kierownik GoldWinga?? pół tony na dwóch kołach to dla kolegi Lukario pewnie wielka przesada a wypadki są przy pierwszym wyjeździe z garażu :smiley: hahahhaa Jeśli Vapor jest najbezpieczniejszy… Kolego przejedź się na dużo większym skuterze i wtedy pogadamy :wink: bo widzę że doświadczenie masz bardzo małe :wink: tak samo małe jak te koła w Vaporze 10 calowe :wink:

zenek69 dobrze pisze kurde ze w samych slipkach moze sobie jezdzić to sie robi dla kasy a taki tam wypadek jak Hołowczyc miał to moze sie każdemy trafić :smiley:

zenek69 dobrze pisze kurde ze w samych slipkach moze sobie jezdzić to sie robi dla kasy a taki tam wypadek jak Hołowczyc miał to moze sie każdemu trafić