Opinie: Wymyśl hasło, zdobądź akcesoria: Rozwiązanie

Moim zdaniem trochę żal tego pierwszego miejsca. Przepisał sobie ziomek tekst z najklejki i wygrał…

Moim też… Te propozycje wybrane wcześniej przez skuterowo.com był lepsze. Zobacz wybrane propozycje przesłane do Skuterowo.com: 1. Skuterowo.com wyciąga skuterom pomocną dłoń. 2. Nie bądź indywidualistą, dołącz do naszej braci! Skuterowo.com – jednoczy wszystkich… 3. Skuterowo com dla twojego skutera najlepszy dom ! 4. FUTERKO – może nie ma nic wspólnego ze skuterami ale jest tak samo fajne jak Skuterowo.com! 5. Skuterowo.com – i jedziesz dalej! 6. Skuterowo.com – z pasji do skuterów

Skuterowo.com “made my day”, naprawdę bardzo ucieszyłem się z tego drugiego miejsca :). No i już fakt, że w przedbiegach dwa moje hasła zostały wybrane (5. i 6.) był bardzo miły. Tym niemniej nie powiem, zaskoczyło mnie gdy zobaczyłem zwycięskie hasło… Ale to już decyzja jury ;).

Nom ja tez się ucieszyłem gdy zauważyłem, że moja jest pierwsza spośród wybranych. Skuterowo.com wyciąga skuterom pomocną dłoń…

Dokładnie, pierwsze miejsce trąci myszką… :slight_smile:

O, to moje :smiley: “Nie bądź indywidualistą, dołącz do naszej braci! Skuterowo.com – jednoczy wszystkich…” hmmm “Skuterowo.com nowy sezon chce rozpocząć wraz z nowym linerem (hasłem).” Wydawało mi się, że ja w korkach nie stoję było na ad 2010 i teraz chcą zmienić na 2011, najwyraźniej, źle przeczytałem zasady konkursu:P Zwycięzcom gratuluję :wink:

O i moje futerko wspomniano jako nie wygrane nawet…