Opinie: Wybrany skuter: Romet 700

Proszę jak będziesz miał chwile czasu i ochoty napisz o nim więcej. Chciałbym żebyś uwzględnił to ile masz wzrostu i czy przy jeździe w 2 osoby jest w miare komfortowo, a także spalanie (nawet jak jest jeszcze na dotarciu). Jakby Ci się chciało to mógłbyś nagrać króciutki filmik jak akustycznie pracuje ten 2-suw. Z góry dzięki, zastanawiam się też nad nim ale nwm czy bd to dla mnie dobry wybór.

Zostalem niedawno posiadaczem skutera rometa 700, moge go w pelni polecic.
Ma znakomite przyspieszenie , w 2 osoby jest dos komfortowo , jest to najnowszy i najlepszy romet dotychczas : niestety potrzeba sciagnoc blokady aby pojechal wiecej niz 45
Jego spalanie jak na 2t jest rowniez znakomite,- nwm jak ja to robie ale tankowanie za 20zl wystarcza mi na 100 kilometrow

O dzięki za odp. Spalanie chciałbym mieć 3-3,5 l, 4 to troche dużo ale po dobrym dotarciu może te 0.7 l spadnie. Jeszcze raz dzięki.

Tak spalanie nie jest zbyt cikawe ale cos za cos wsumie no ma ta moc . Mam pytanie i potrzebuje szybkiej odpowiedzi , Gdzie sa blokady w romet 700 ?

Jak byś kupił motorower i zmienił cylinder na 80ccm, to byś miał spalanie w granicach 2,2L/100km. Wystarczająca moc no i Vmax w okolicach 90km/h. Nie wiem, dlaczego uparłeś się na tego rometa? I w dodatku w 2T?

Ten romet jest ok, w miarę dobre wykonanie, ciekawy wygląd i niska cena. Na żywo jest ok a do tego nikt nie będzie miał prędko takiego "chińczyka".

benekpe napisał:

Jak byś kupił motorower i zmienił cylinder na 80ccm, to byś miał spalanie w granicach 2,2L/100km. Wystarczająca moc no i Vmax w okolicach 90km/h. Nie wiem, dlaczego uparłeś się na tego rometa? I w dodatku w 2T?

Dlatego ze dla mnie jest znakomity',.rozwarzam 80ccm