Opinie: Wybrany skuter: Romet 700

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Wybrany skuter: Romet 700

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe imburek imburek 6 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe asfaltowy
    asfaltowy
    Użytkownik

Proszę jak będziesz miał chwile czasu i ochoty napisz o nim więcej. Chciałbym żebyś uwzględnił to ile masz wzrostu i czy przy jeździe w 2 osoby jest w miare komfortowo, a także spalanie (nawet jak jest jeszcze na dotarciu). Jakby Ci się chciało to mógłbyś nagrać króciutki filmik jak akustycznie pracuje ten 2-suw. Z góry dzięki, zastanawiam się też nad nim ale nwm czy bd to dla mnie dobry wybór.

Zdjęcie profilowe imburek
    imburek
    Użytkownik

Zostalem niedawno posiadaczem skutera rometa 700, moge go w pelni polecic.
    Ma znakomite przyspieszenie , w 2 osoby jest dos komfortowo , jest to najnowszy i najlepszy romet dotychczas : niestety potrzeba sciagnoc blokady aby pojechal wiecej niz 45
    Jego spalanie jak na 2t jest rowniez znakomite,- nwm jak ja to robie ale tankowanie za 20zl wystarcza mi na 100 kilometrow

Romet 700
    (Blokady umią zdenerwowac czlowieka):-)

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe oloj
    oloj
    Użytkownik

O dzięki za odp. Spalanie chciałbym mieć 3-3,5 l, 4 to troche dużo ale po dobrym dotarciu może te 0.7 l spadnie. Jeszcze raz dzięki.

Piotr Florczyk Florek
    Użytkownik

Tak spalanie nie jest zbyt cikawe ale cos za cos wsumie no ma ta moc . Mam pytanie i potrzebuje szybkiej odpowiedzi , Gdzie sa blokady w romet 700 ?

Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Jak byś kupił motorower i zmienił cylinder na 80ccm, to byś miał spalanie w granicach 2,2L/100km. Wystarczająca moc no i Vmax w okolicach 90km/h. Nie wiem, dlaczego uparłeś się na tego rometa? I w dodatku w 2T?

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe degename
    degename
    Użytkownik

Ten romet jest ok, w miarę dobre wykonanie, ciekawy wygląd i niska cena. Na żywo jest ok a do tego nikt nie będzie miał prędko takiego „chińczyka”.

Zdjęcie profilowe imburek
    imburek
    Użytkownik

benekpe napisał:

Jak byś kupił motorower i zmienił cylinder na 80ccm, to byś miał spalanie w granicach 2,2L/100km. Wystarczająca moc no i Vmax w okolicach 90km/h. Nie wiem, dlaczego uparłeś się na tego rometa? I w dodatku w 2T?

Dlatego ze dla mnie jest znakomity’,.rozwarzam 80ccm

Romet 700
    (Blokady umią zdenerwowac czlowieka):-)
Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie