Opinie: Wszechobecne Fotoradary Zamiast Dróg

No cóż po pierwsze jest to portal o skuterach, a to mi zalatuje polityką. Od tego są inne www. Powiem tak, cieszy mnie to, że władza gnębi obywateli (chociaż sam padam jej ofiarą) uważam, że nasi krajanie na to zasłużyli, bo co wybory wybieracie (bo ja głosuje zawsze na nowych lub oddaje nieważny głos) tych samych więc Wam się należą, mandaty, droższe paliwo, głupie przepisy itd. Mała anegdota: Byłem na finale Tour de Pologne i zjawił się Pawlak. Koleś od 20 lat w polityce, premier, wice itd, władzy miał co nie miara. Afer też, nic dla ludzi nie zrobił. Pomimo tego ludzie robili sobie z nim fotki jak z gwiazdą, co o takim narodzie sądzić?

Nie zgadzam sie z toba dostawcy - tojest stronka o wszystkim co nas jako kierowców dotyczy. W sensie nie nie jesteśmy ponad praweem tylko ono nas też dotyczy. Zwłaszcza, ze fotoradary mogą strzelac teraz foty od tylca. DOchodzi to tego jeszczze itd ze swoimi fordami, ktore motorowerzystow i motocyjklistów też dotyczą.

Przemco ale kto to wszystko wymyślił? Politycy, których wybraliście, więc o co pretensje? Od początku przemian rządzą Ci sami i dalej są wybierani. Jak pojawi się ktoś nowy to nie ma szans, ludzie głosują na znaną twarz. Nawet na listach tych samych partii jak pojawi się ktoś nowy to i tak głosy zdobywają Ci znani z “gęby”, przynajmniej u mnie w okręgu tacy wygrali. Ja dużo rozmawiam z ludźmi o polityce i nie potrafię zrozumieć ich wyborów. Ludzie nie mają o niej pojęcia, coś usłyszą w TV i wg takiej krótkiej info głosują. Już wielu odwiodłem od ich decyzji opowiadając im co ich wybrańcy robią, cóż z tego całego kraju nie zmienię. Dlatego uważam, iż powinno być coraz gorzej, może w końcu ludzie pójdą po rozum do głowy, w co wątpię.

Czyli myślisz, że jakby ktoś nowy wszedł do rządu to by wyczarował te brakujące miliardy w budżecie? Problem leży w mentalności ludzi, bo kiedy nawet jest dobry pomysł to się go źle realizuje. Chcieli zmniejszyć zatrudnienie w budżetówce o 10% to urzędy na zapas ludzi pozatrudniały. Natomiast fotoradary nie są złe same w sobie, złe jest ich rozmieszczanie, zamiast o bezpieczeństwo dba się o portfel. Można tak wyliczać dalej. Lepiej będzie dopiero jak odejdzie z tego świata pokolenia przesiąknięte komuną, które wybrało na prezydenta człowieka przeskakującego płot.

Lucek nie nowa 1 czy 2 osoby ale wszystkich należy wymienić. Brakujące miliardy są wydawane na bzdury. Czy słyszeliście aby brakowały kasy na jakiś szpital, drogę, czy szkołę, bo ja nie raz, a czy słyszeliście aby brakowało kasy na jakiś urząd? Ja nigdy, to jeden z wielu przykładów. Też tak myślałem, że musi odejść pokolenie pamiętające komunę, teraz już tak nie uważam. Ponieważ to potrwa jeszcze z min 20 lat, a po co czekać, ponadto znam już ludzi z pokolenia nie komunistycznego, którzy nauczyli się grać jak ich poprzednicy. Zatem nie tędy droga. Obejrzyjcie Drogówkę, tak wg mnie wygląda nasza polityka.

Dostawcy nie mów “wybraliście”, skoro sam nie poszedłeś, lub oddałeś nieważny głos, to też przyczyniłeś się do takiego wyboru. Może własnie to Twojego “ważnego” głosu zabrakło aby wygrał ktoś inny.

Pitbull tylko, że ci co kandydują niczym się od siebie nie różnią, dlatego na kogo bym nie głosował, nic to nie zmieni. Musimy dać szanse nowym. Ja tak robię jeśli jest ktoś nowy to głosuje na niego, nie ma takiego oddaje nie ważny głos. A “Wy” ciągle wybieracie tych samych PO, PIS, SLD, PSL albo ich mutacje, to mi się nie podoba. Niestety Ci na których głosuję nie dostają się do władzy:(