Opinie: Wspaniałych motocyklowych prezentów i zawsze pełnego baku!

Dzięki i również wszystkiego najlepszego dla całego zespołu Jednośladu, oraz wszystkich zerkających na forum, również dla tych aktualnie nieobecnych. Niech nam sezon trwa! :-)))

Dołączam się do życzeń murzyna powyżej:)

I ja się dołączam. No i fajnych moto-skuterowych prezentów (potem się pochwalcie co kto dostał :-) ). Będziem podziwiać.

Berg i jak prezenty? Było coś dla skuterka?
U mnie lipa, jak sobie sam nie kupię, to nikt mi nic do moto nie kupi.
Inna sprawa, że sam sobie całkiem sporo do moto kupuję :-)))

Było, a jakże! (tylko trochę na około).
Znalazłem fajne rękawice na jazdę w chłodne dni, więc sam sobie je kupiłem, ale dałem rodzicom, że jak nie wiedzą co mi na gwiazdkę dać, to ja dla nich-dla siebie już mam. Dałem im, oni dali mi w Wigilię, a ja cieszyłem się jakbym je pierwszy raz zobaczył :-D
I wilk syty, i owca cała.
Była już pierwsza jazda z nimi, w niedzielę przy +5, i łapki były ciepłe. Więc prezent dostałem fajny ;-)

Też tak próbowałem... tylko mniej bezczelnie :-)))
Napisałem list do świetnej Mikołajki z opisem jaki prostownik by mi się nadał i gdzie jest sklep z takimi urządzeniami. Niestety, ta staroświecka, dziecięca metoda nie zadziałała, dostałem... perfumy :-)

ja swojemu Junakowi postanowiłem kupić cylinder DR. EVO 70. Wszyscy je chwalą a ja mam dość problemów z cylindrami Stege6 Streetrace.
Druga ciekawa opcja to posprzedawać graty z tego silnika a za uzyskaną kase (i jeszcze by zostało) kupić silnik 125 4T taki 12KM. Jest tego masa na allegro po 1100zł i chyba nawet pasują do górnych mocowań chinarelli.
Tylko bym go wtedy już musiał na motor zarejestrować. Za to ładnie by brykał przy 12KM i masie 100kg.
Na razie rozważam opcje ale pomysł jest

W ten sposób na sprawę nie patrzyłem, ale jak się tak poprzyglądać, to z ilości zakupionych gratów dla Hyo doskonale widać moje zauroczenie :-)
Wombat, a taka oficjalna zmiana kategorii to nie będzie za duży kłopot?

A po co zmieniać kat,włozyć i śnmigać,kto tam bedzie zaglondał,na pewno nie diagnosta:)
http://allegro.pl/silnik-175-cc-zipp-romet-barton-junak-moretti-16km-i5694447008.html

wg moich kryteriów zrobienie z dwutakta 50cm czterotakta 175 i udawanie że nic się nie zmieniło to jednak grube przegięcie bagiety

^Nic się nie stało
Polacy nic się nie stało!
Nic się nie staaaałooo...^ :-)))

Ooo właśnie,a bagieta się nie łamie więc naginaj do woli:D

Wombat, a może z Junkersa elektryka zrobić...? Chinole na pewno mają jakieś fajne zestawy :-)
*
Jest tylko obawa, że jak się zapędzisz, to będzie tak:
http://motormania.com.pl/newsy/nowosci-rynkowe/bmw-c-evolution-elektryczny-maksi-skuter/attachment/rozebrany-bmw-c-evolution-skuter-elektryk/
*
A może by tak napęd elektryczny na oba kopyta założyć...? :-)
http://www.miromax.lt/pl/m-6/c-39/c-52-silniki_hub/product-382-bezszczotkowy_silnik_bldc_3-fazowy_dla_skutera

szkoda mi go, stoi i rdzewieje kupa części i tyle...

Się nie dziwię, takie związki odciskają w nas swoje piętno :-)
Też by mi było żal.

Wal ten sillnik z linku a 125 też u niego są po 1099

Może to i by był niezły sposób na sprzedanie Junkersa? Małolaty by się napaliły, że 50/125 i zwija asfalt. Wtedy szaleństwa młodego nabywcy to już nie twój problem :-) Tylko ładować w niego kolejny 1,5K (bo pewnie na silniku się nie skończy) i sprzedać za ile...? 1,8...?

napalonych małolatów to jest cała kolejka tylko groszem nie śmierdzą. Oczywiście wszyscy ^profesjonalnie^ stwierdzają że feeeee chiiinol ale oczka się świecą.
Ale na pewno łatwiej bedzie coś z nim zrobić jak bedzie jeździł. Chwilo gar zdechł w 90% wiec i tak se można go najwyżej odpalić i jedzie jakieś 200m po czym słabnie.