Opinie: Vespa GTS 300 i.e.: Zdjęcia i dane techniczne

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Vespa GTS 300 i.e.: Zdjęcia i dane techniczne

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Szymon
    Szymon
    Jednoślad.pl

Hmmm 300ccm i 22KM, trochę mało. Moja Aprilia z 200 ccm ma 18 KM jest na gaźniku i ma 8 lat.

Zdjęcie profilowe dostawcy
    dostawcy
    Użytkownik

Kymco z tej pojemności ma 30KM i 30 NM, a to 36% różnicy, dziwi mnie masa Vespy 100 kg? Czyżby to nie jakiś błąd?

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Koła 12cali przy tej pojemności to porażka

Zdjęcie profilowe Im_Jurek
    Im_Jurek
    Użytkownik

Nie wiem po co szukacie dziur w całym – Vespa i tak jest jednym z najlepszych skuterów , koło kilku innych, ale nie można żadnego faworyzować bo są zupełnie inne – Vespa to najlepszy klasyk – i bez żadnego ALE

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

W Vespie liczy się styl i klasa, a nie prędkość. Chcesz się ścigać to kupujesz coś innego, proste 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie