Opinie: Ubranie na skuter: Rękawice

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Ubranie na skuter: Rękawice

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe axyt axyt 6 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #115798
  Zdjęcie profilowe Tomekj
  Tomekj
  Użytkownik
  • Postów: 103

  Potwierdzam. Z własnego doświadczenia wiem, że warto mieć dobre rękawice. Mi wystarczył jeden upadek żeby przekonać się o potrzebie zakładania porządnych rękawic. Niestety zanim to do mnie dotarło zniszczyłem swoje najlepsze, prawie nowe rękawice skórzane, które dostałem od św. Mikołaja pod choinkę (wiem, że Mikołaj nie oszczędzał na tym prezencie – tym bardziej było go żal). Zaraz po tym wydając około 100 pln kupiłem porządne rękawice (nie ekstremalnie wytrzymałe). komfort jazdy jest bardzo dobry, są odpowiednie dla temperatur od 0 do +30 stopni celcjusza. i wiem, że jeżeli w nich zaliczę ślizg po asfalcie moja skóra ma spore szanse przetrwania w stanie nienaruszonym.

  #115832
  Zdjęcie profilowe axyt
  axyt
  Użytkownik
  • Postów: 83

  Z góry przepraszam ale lekko zaspamuję przy okazji artykułu – może ktoś jest zainteresowany zakupem dokładnie takich: http://sklep.devilbikers.pl/25,rekawice-leader – rozmiar XL. Założyłem na ręce dokładnie 2 razy, skutera aktualnie nie mam i nie zapowiada się z przyczyn zdrowotnych zakup w tym roku a szkoda żeby się kurzyły. W komplecie oczywiście pokrowiec. Jakby ktoś chciał kupić prośba o prywatną wiadomość. Cena nowych 150, oddam za połowę.

  [URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/72491] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/72491/icon3.png[/IMG][/URL]
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

  Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie