Opinie: Tuning: Testujemy sportowy wydech

Witam, czy do mojego Keeway’a TX 50 będzie pasował ten wydech? Silnik to kopoia AM6 więc powinno zagrać? :wink:

Sam wydech powinien paaowac (charakterystyka), pewnie nie beda pasowaly mocowania do ramy i do tylnego stelaza.

Wybacz, dopiero teraz przeczytałem twój komentarz. Wcześniej wysłałem priv.

Witam, mam takie małe pytanko, czy E-nox jest jakoś blokowany? Bo nie pamiętam ale gdzieś kiedyś widziałem na jakimś forum, że ktoś mówił że jest jakaś blaszka. Teraz chcę się upewnić. Z góry dzięki.

Z przodu kolanka przy dyfuzorze jest blaszka zwężająca (lejek), przyłapana na jeden spaw. Wystarczy odwrócić dyfuzor kolankiem do dołu, wsadzić w lejek gruby śrubokręt i ruchami na boki wyłamać blaszkę. Wypadnie ona z wydechu, a my cieszymy się sportowym wydechem z homologacją drogową ;).

Witam, jeszcze raz ja. Dzięki za wcześniejszą odp. Mam Rieju MRT i w nim wydech idzie prawą stroną, więc jak kupię E-nox’a dla MX50/RX50 to wszystko będzie pasować? Z góry dzięki za odp.

Najlepiej znaleźć kogoś kto ma taki wydech i sprawdzić, bo mogą nie pasować mocowania.

Witam to znowu ja. Jaką najlepiej dyszę kupić do serii z E-nox’em? Tak aby go nie zalewało itp.