Opinie: Tuning: Testujemy sportowy wydech

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Tuning: Testujemy sportowy wydech

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Pawlos312 Pawlos312 6 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe MichalWujak
    MichalWujak
    Użytkownik

Witam, czy do mojego Keeway’a TX 50 będzie pasował ten wydech? Silnik to kopoia AM6 więc powinno zagrać? 😉

MichalWujak
    Użytkownik

Sam wydech powinien paaowac (charakterystyka), pewnie nie beda pasowaly mocowania do ramy i do tylnego stelaza.

Zdjęcie profilowe Zviezda
    Zviezda
    Użytkownik

Wybacz, dopiero teraz przeczytałem twój komentarz. Wcześniej wysłałem priv.

Zviezda

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj na nowo motocykle 125 FB Mondial

Poznaj FB Mondial HPS 125. Najbardziej stylowy motocykl na prawo jazdy B.Niezwykła dbałość o detale oraz ergonomiczna pozycję jazdy sprawiają, że jazda jest przyjemnością i sprawia, że każdy może dosięgnąć marzeń. To motocykl, wykonany w duchu klasyki, który zapewnia najwyższe bezpieczeństwo, a dzięki zaawansowanej technologii jest niezawodny.
    Zdjęcie profilowe Pawlos312
    Pawlos312
    Użytkownik

Witam, mam takie małe pytanko, czy E-nox jest jakoś blokowany? Bo nie pamiętam ale gdzieś kiedyś widziałem na jakimś forum, że ktoś mówił że jest jakaś blaszka. Teraz chcę się upewnić. Z góry dzięki.

MichalWujak
    Użytkownik

Z przodu kolanka przy dyfuzorze jest blaszka zwężająca (lejek), przyłapana na jeden spaw. Wystarczy odwrócić dyfuzor kolankiem do dołu, wsadzić w lejek gruby śrubokręt i ruchami na boki wyłamać blaszkę. Wypadnie ona z wydechu, a my cieszymy się sportowym wydechem z homologacją drogową ;).

Pawlos312
    Użytkownik

Witam, jeszcze raz ja. Dzięki za wcześniejszą odp. Mam Rieju MRT i w nim wydech idzie prawą stroną, więc jak kupię E-nox’a dla MX50/RX50 to wszystko będzie pasować? Z góry dzięki za odp.

MichalWujak
    Użytkownik

Najlepiej znaleźć kogoś kto ma taki wydech i sprawdzić, bo mogą nie pasować mocowania.

Pawlos312
    Użytkownik

Witam to znowu ja. Jaką najlepiej dyszę kupić do serii z E-nox’em? Tak aby go nie zalewało itp.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie