Opinie: Test Honda CRF1000L Africa Twin 2016: Podsumowanie najważniejszej premiery ostatnich lat

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #308753 Reply
    Michał Brzozowski
    Użytkownik
    • 108
    • 117Postów:

No dobra, obejrzałem materiał i… 1. miło było poznać twarz i osobę ukrytą do tej pory za literkami; 2. gratuluję, nareszcie fajny materiał, gdzie nie mam wrażenia, że gonił czas i cos było robione nieco na skróty. Można się było rozgadać; 3. mimo pewnych różnic w podejściu (np. ta głośność…) zostałem właśnie fanem Pana Michała 🙂 Pozdrawiam serdecznie i chcę więcej! :-)))

#308802 Reply
    Michał Brzozowski
    Użytkownik
    • 108
    • 117Postów:

Bardzo mi miło :)Tylko nie jestem żadnym panem 😛 Pozdrawiam serdecznie – może namówię Leszka żeby częściej świecić łysiną 🙂 🙂

#308803 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 666Postów:

Lubię słuchać ludzi, którzy są zapaleńcami, fanami tego, co robią. Nawet, jak tego typu moto nie jest w moich planach/kręgu zainteresowań, to sama forma opowieści wciąga. Dzięki. I oby częściej 🙂

#308810 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 484Postów:

Michał lepiej mówisz (nawet mimo chyba lekkiej tremy) niż piszesz. Leszek miał zresztą racje mówiąc że w temacie moto (ogólnie) masz ^konserwatywne^ poglądy.
    Ale kiedy mówisz brzmi to tak jakbyś się dzielił swoją opinią. A kiedy piszesz to ma to taki jednoznaczny wydźwięk jak prawda objawiona i nie znosząca dyskusji. Tako rzeczesz i tako być ma – poprawnie politycznie i bezpiecznie (obaj zresztą tak macie z Leszkiem).
    Się okazuje że o ile kompletnie nie mogę cię czytać (za bardzo się starasz jak coś redagujesz) – tak całkiem swobodnie mogę cię słuchać a część ^techniczną^ to wręcz z przyjemnością. Wiesz o czym mówisz i to widać.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Opinie: Test Honda CRF1000L Africa Twin 2016: Podsumowanie najważniejszej premiery ostatnich lat
Twoje informacje:

Back to top button