Opinie: Talent czy brawura?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Leszek Śledziński
    Keymaster

Po drogach publicznych to trochę lipa bo policja może zatrzymać a w razie wypadku można narazić też innych.

roomcajz
    Uczestnik

na drodze publicznej to przegięcie, wystarczy moment nieuwagi, dziura w jezdni -> gleba -> tir -> + swoją drogą zawsze jakiś sposób na zmniejszenie przebiegu na liczniku

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

arcio1
    Użytkownik

Leszku, myślałem, że to literówka, ale jak zobaczyłem to samo w tagach, to widzę, że jednak nie. Wydaje mi się, że to jest 'stunt', a nie 'skunt'.

resorek1231235
    Użytkownik

Moim zdaniem brawura niech se tak jeździ po torze !!!

kriis
    Użytkownik

Chyba literówka, bo z en troche obraźliwe słówko. Albo Leszek wymyślił nieświadomie nowy zwrot skuter + stunt = skunt 😀

Leszek Śledziński
    Keymaster

Racja chłopaki. Przypadkowe połączenie.

KrzysiekP
    Użytkownik

Wiecie co, ja osobiście mam mieszane uczucia po obejrzeniu tego filmiku. 1) to chętnie sam bym robił takie tricki na moim skuterze ale to nie jest możliwe z powodu jego masy a po 2) takie wyczyny zagrażają nie tylko życiu samego skutermaniaka ale i osobom trzecim. nie popieram takich wyczynów a jeśli już uparcie go to kreci to niech to robi w innych miejscach a nie na drogach publicznych i jeszcze ten brak ochraniaczy totalna głupota

Kapuchon
    Użytkownik

Niech sobie tak jeżdżą to ich życie i ich sprawa ale niech nie narażają innych którzy mają rodziny i mogą osierocić dzieci.

adrianswdn
    Użytkownik

W Polsce by tak nie pojeździł za dużo dziur 🙂

Rafal002
    Użytkownik

Ładnie mu to wychodziło,ale tego nie można nazwać talentem

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button