Opinie: Śmierć za głośny wydech

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Śmierć za głośny wydech

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 12 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe hc83 hc83 7 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe MichalWujak
    MichalWujak
    Użytkownik

Michał to ci piszesz to odwieczna prawda. ale to sie nie tylko nas dotyczy bo takim osobom jak przytoczony heniek przeskzdazja byc moze tez zagłosne imrezy sasiadów samochody majace zalozone tunningowe wydechy czy ba wiosna marcujące koty.

Zdjęcie profilowe macsienk
    macsienk
    Użytkownik

dajcie spokój, to ja nie wiedziałem , że tacy debile są wogóle …. teraz to będę zamiast na nadjeżdzające samochody to patrzył pod koła czy przypadkiem ktoś oleju albo tawotu nie rozlał …. pobladłem …

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe patryk5bw
    patryk5bw
    Użytkownik

Słyszałem o różnych przypadkach ,ale to !!!Nasz naród idzie na złą drogę 🙁 .Skuteromaniacy trzymajmy się :).,ale ogólnie to już mam popsuty dzień 🙁

Zdjęcie profilowe RydeR
    RydeR
    Użytkownik

Bo już tak głośne są te wydechy, no bez przesady – oryginalne wydechy nie mają prawa przekraczać 96dB głośności, nawet tuningowane nie są takie głośne. Na motocyklistów na pan Heniu taki sposób? To co, może ja podjadę pod pana dom starym BMW z przedziurawionym wydechem, spalę gumę i odjadę… Zamiast oleju wysypie pan gwoździe? Na jeźdźców z przedziurawionymi wydechami być może to i dobra kara, ale na pewno nie dla ludzi, którzy przestrzegają przepisy.

Zdjęcie profilowe druy
    druy
    Użytkownik

Trzeba być nieźle trzepniętym, żeby narażać czyjeś życie dla czegoś takiego. Człowiek przy zdrowych zmysłach czegoś takiego nie robi, tylko załatwia to w inny sposób np. Policję, która w końcu ma pilnować porządku.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe dajkam
    dajkam
    Użytkownik

Ja myślę o tym, czy na moim chińczyku dojadę do celu 😀

„Nie jeździj szybciej niż lata twój anioł stróż”
    Zdjęcie profilowe Whistler
    Whistler
    Użytkownik

Szczerze mówiąc nie jestem zdziwiony, już nie raz trafiłem na podobne wypowiedzi w internecie, zwłaszcza na dużych portalach typu onet czy wp. Większość to pewnie trollFikcja, ale nie mam wątpliwości, że część z nich nie żartuje. Mi się przecież w głowie nie mieści by rysować obcym ludziom lakier na autach z nudów a jednak pełno w ten sposób porysowanych samochodów jeździ. Pan Heniu i jemu podobni zdają się zapominać, że jeżeli da się łatwo namierzyć takiego delikwenta, to nie jeden połamany nie będzie dłużny (bo ludzie potrafią kojarzyć fakty i szybko przypominają sobie kto np. najbardziej jęczał na hałasy) i bez wahania zastosuje w praktyce Heniowy kodeks moralny. (a jak nie on, to jego koledzy)

Zdjęcie profilowe Jolusia
    Jolusia
    Użytkownik

Pan Heniu nie zastanawia się nad tym,że tą samą drogą może jechać ktoś kto wcale nie hałasuje i nie łamie przepisów!Pogratulować pomysłu,a stwierdzenie „Polak potrafi”w zachowaniu P.Henia znajduje swoje odzwirciedlenie,tylko czy to jest aż tak chwalebne aby o tym pisac publicznie??Wstydź się Panie Heniu!!Polska póki co ma jeszcze jakiś kodeks prawny i stróżów prawa.

NIGDY NIE JEŻDŻĘ PO ALKOHOLU !
    Kymco Vitality 50 2T
    Zdjęcie profilowe Kymcus
    Kymcus
    Użytkownik

Witam Jestem troche zaskoczony zdziwiony Zachowaniem postepowaniem tego pana Henia! Facet totalnie bez wyobrazni! Takim postepowaniem mogl skrzywdzic a nawet pozbawic kogos zycia i to nie tylko motocyklistow ale rowniez kierowcow samochodziarzy i Skuterzystow! Jesli ja mialbym podobna sytuacje to probowal bym najpierw porozmawiac z takimi motocyklistami a jezeli rozmowa by nie przyniosla efektu to sa inne sposoby np Policja straz miejska ewentualnie media naglosnienie sprawy! Sam jezdze sportowym motocyklem i w niektorych sytuacjach staram sie byc jak najmniej slyszalny szczegolnie osiedle w nocy. Pozdrawiam

mara999
    Użytkownik

Witam bardzo mnie to zdziwiło że są tacy ludzie którzy by pozbyć się hałasu motorów lub skuterów wylewają olej na drogę i się cieszą jak ktoś się wywraca czy połamie.Ja na miejscu tego który by się wywrócił na takiej plamie oleju i ,gdybym wiedział że ktoś specjalnie wylewa olej lub towot by nie było hałasu w nocy od razu bym poszedł na policje lub do straży miejskiej.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie