Opinie: Śmieci Cię Zabiją?!

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #93810 Reply
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769

I nikt się nie zatrzymał na pomoc 🙁

#93811 Reply
    roomcajz
    Uczestnik
    • 17

masakra, myślałem że tylko w Polsce taka znieczulica. na skuterzyste co cię jakiś czas temu zabił na poniatoszczaku to podobno nawet trąbili jak leżał bo korek spowodował.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#93812 Reply
    Whistler
    Użytkownik
    • 5

Ciężko, żeby się zatrzymywać na autostradzie i zbierać, ale nikt nawet nie dawał znaków i nie zwalniał. Kierowcy widocznie uważali, że te fragmenty są za małe by mogły zaszkodzić :/ W ostatnią środę miałem sam podobną sytuację samochodem. Po burzy za zakrętem były kawałki drewna na drodze. Nie wyhamowałem i większy fragment porządnie uderzył w podwozie. Podobnie było z piaskiem naniesionym na drogę. Z daleka wydawało się to cieniutka warstwa, a gdy podjechałem bliżej, okazało się, że wygląda to prawie jak kanion kolorado w wersji mini. Tyle, że tutaj zdążyłem zwolnić na tyle, by przejechać bezpiecznie.

#93813 Reply
    dychul
    Uczestnik
    • 8

Normą na naszych drogach stały się śmieci. Szczególnie popularne są opakowania po spożytych posiłkach w McDonaldzie. Eh…. brak słów

#93814 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

Zastanawiam się gdzie nakręcono ten filmik? ale sądząc po europejskich autach, myślę że na niemieckiej autobahnie, gdzie nie ma limitu v-max. Jak widać ogromna prędkość w połączeniu z drobną przeszkodą, potrafi zrobić swoje. Ktoś się jednak zatrzymał bo jest film, dlatego inni przejeżdżali..

#93815 Reply
    MichalWujak
    Użytkownik
    • 118

To, że nikt się nie zatrzymał to pewnie dlatego, że jest zakaz postoju i zatrzymywania się na autostradach poza miejscami do tego wyznaczonymi. Ale co ktoś by tam zrobił, w tym wraku musiała być niezła sieczka. Niestety, samo życie ten filmik…

#93816 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

Michał, jak to nikt się nie zatrzymał, a kto zrobił filmik i dzwonił na 112? W razie wypadku włącza się awaryjne i udziela się pomocy, wzywa pogotowie i policję. Skoro już ktoś stał, to po co inni mieliby się zatrzymywać skoro nie byli nawet świadkami zdarzenia? Gapiostwo, tak popularne w naszym kraju, na nic nikomu nie jest potrzebne..

#94424 Reply
    rakel9
    Użytkownik
    • 0

A ludzie jak zaśmiecali tak też będą zaśmiecać. Może przestaną gdy taka tragedia dotknie ich osobiście lub ich bliskich. _____________________________________ Śmieci nie powodują tylko wypadków na drogach. Powodują wiele chorób. Zobacz też: http://postlinknews.com/457news.php

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Opinie: Śmieci Cię Zabiją?!
Twoje informacje:

Back to top button