Opinie: Śmieci Cię Zabiją?!

I nikt się nie zatrzymał na pomoc :frowning:

masakra, myślałem że tylko w Polsce taka znieczulica. na skuterzyste co cię jakiś czas temu zabił na poniatoszczaku to podobno nawet trąbili jak leżał bo korek spowodował.

Ciężko, żeby się zatrzymywać na autostradzie i zbierać, ale nikt nawet nie dawał znaków i nie zwalniał. Kierowcy widocznie uważali, że te fragmenty są za małe by mogły zaszkodzić :confused: W ostatnią środę miałem sam podobną sytuację samochodem. Po burzy za zakrętem były kawałki drewna na drodze. Nie wyhamowałem i większy fragment porządnie uderzył w podwozie. Podobnie było z piaskiem naniesionym na drogę. Z daleka wydawało się to cieniutka warstwa, a gdy podjechałem bliżej, okazało się, że wygląda to prawie jak kanion kolorado w wersji mini. Tyle, że tutaj zdążyłem zwolnić na tyle, by przejechać bezpiecznie.

Normą na naszych drogach stały się śmieci. Szczególnie popularne są opakowania po spożytych posiłkach w McDonaldzie. Eh… brak słów

Zastanawiam się gdzie nakręcono ten filmik? ale sądząc po europejskich autach, myślę że na niemieckiej autobahnie, gdzie nie ma limitu v-max. Jak widać ogromna prędkość w połączeniu z drobną przeszkodą, potrafi zrobić swoje. Ktoś się jednak zatrzymał bo jest film, dlatego inni przejeżdżali…

To, że nikt się nie zatrzymał to pewnie dlatego, że jest zakaz postoju i zatrzymywania się na autostradach poza miejscami do tego wyznaczonymi. Ale co ktoś by tam zrobił, w tym wraku musiała być niezła sieczka. Niestety, samo życie ten filmik…

Michał, jak to nikt się nie zatrzymał, a kto zrobił filmik i dzwonił na 112? W razie wypadku włącza się awaryjne i udziela się pomocy, wzywa pogotowie i policję. Skoro już ktoś stał, to po co inni mieliby się zatrzymywać skoro nie byli nawet świadkami zdarzenia? Gapiostwo, tak popularne w naszym kraju, na nic nikomu nie jest potrzebne…

A ludzie jak zaśmiecali tak też będą zaśmiecać. Może przestaną gdy taka tragedia dotknie ich osobiście lub ich bliskich. _____________________________________ Śmieci nie powodują tylko wypadków na drogach. Powodują wiele chorób. Zobacz też: http://postlinknews.com/457news.php