Opinie: Skutery i Motocykle 125 na prawo jazdy kat. B: Pytania i odpowiedzi

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #169962
  Leszek Śledziński
  Keymaster
  • Postów: 2 361

  Motorower ma możliwość tuningu silnika z 50cm3 na 80cm3,110cm3 po takim zabiegu to już nie motorower tylko motocykl. To po co istnieje możliwość tuningu jak jest nielegalna.

  #169965
  B4rtek
  Użytkownik
  • Postów: 257

  Pkt 6. Tak, każdy MOZE SOBIE KUPIĆ. Gdyby pytanie brzmiało „czy każdy może JEŹDZIĆ” – to odpowiedź by była rzetelna.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #169966
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 036

  coś bredzisz bez zastanowienia. masz też możliwość mordować ludzi na ulicy siekierą ale też to jest nielegalne.
  .
  Możliwości są – choćby ze względu na sport i tam to jest legalne. Ty sobie możesz zmienić pojemność i przerejestrować skuter na ulice i też to jest legalne. Części idą na cały świat i nie wszędzie są takie przepisy jak u nas- więc wybór jest. Oprócz tego trzeba myśleć.

  #169974
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 2 986

  Można też na przykład nie jeździć po drogach publicznych, a tam właśnie mają zastosowania wszelkie ograniczenia, tylko śmigać po własnym polu, placu, drodze itp. Poza tym Leszku – motorower 125 ccm, serio?

  #169976
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 927

  lucek71 napisał:

  Poza tym Leszku – motorower 125 ccm, serio?

  Odnoszę wrażenie , że trafil sie „gorący” temat i artykuły powstają jak grzyby po deszczu…… na ilość, treść jakby juz mniej istotna:)

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button