Opinie: Skuterowcy mają przepisy w du…

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Skuterowcy mają przepisy w du…

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 12 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Pieczo Pieczo 7 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Wszyscy tacy cyrkowcy będą kozaczyć do pierwszego wypadku…później jak to zwykle bywa zaczną przestrzegać przepisów – mądry polak po szkodzie.

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
    Zdjęcie profilowe arka3
    arka3
    Użytkownik

Zgadzam się z Tobą w 100% To co się wyprawia na ulicach Warszawy (i nie tylko) czasami włos na głowie jeży. Lekceważenie przepisów przez młodych skuterowców jest zatrważające. Jedyna nadzieja że wprowadzenie prawa jazdy AM i możliwość jego utraty trochę przytemperuje zapędy młodych gniewnych…

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe arka3
    arka3
    Użytkownik

Arczi, tylko że często ten pierwszy wypadek jest ostatni. Potem dębowe deski albo kalectwo i życie na koszt Państwa… Ostatnio często widuję takich spieszących którzy na siłę pchają się między jadące obok siebie 2 tiry. Mało brakuje, jakieś lekkie trącenie i wciąga po koła. Taki tir miażdży jak walec. W zeszłym roku tylko w Warszawie były 3 takie wypadki (nie tylko ze skuterami) Kurczę chyba lepiej poczekać parę sekund i spokojnie przejechać, aż tak nam się spieszy ?

Zdjęcie profilowe _Kuba_
    _Kuba_
    Użytkownik

Witam was. Mam 13 lat i po przeczytaniu tego artykułu stwierdzam ze głupota lucka jest nieprzewidywalna czerwone a debil grzeje dalej, miał szczeście że skończylo sie na pasacie a nie na pokrowcu

Zdjęcie profilowe CactusMan
    CactusMan
    Użytkownik

Z tymi tirami to ciężkie życie.Ostatnio jechałem sobie a za mną od kilku kilometrów tir.Starałem się jechać blisko krawędzi jezdni i z trochę większą prędkością.Jezdnia dość wąska,tir zaczął mnie wyprzedzać i zarazem trąbić na mnie.Ale co ja złego zrobiłem? Miałem mu zjechać z drogi bo panisko jedzie? Wkurzają mnie te barany…

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe Rico96
    Rico96
    Użytkownik

ALe są też ładne zachowania na drodze tak jak 2 tygodnie temu koleś w piaggio zip przypomniał mi o kierunkowskazie.

Zdjęcie profilowe Lesiu106
    Lesiu106
    Użytkownik

mimo, że mieszkam w małym mieście (4tys. mieszkańców), to i tak debili nie brakuje. niektórzy parkują samochody tak, że jeden pas zajęty, a ludzie po takich drogach jeżdżą po 100km/h (pozdrawiam pana z audi a6). czasami trzeba po prostu się zatrzymać i przeczekać, jeśli się nie chce wpaść na maskę auta. a co do skuterzystów w tym mieście – większość swoje maszyny „tuninguje” i potem popisuje się na mieście – już kilka latarni na rynku miało spotkanie ze skuterem 🙂

Zdjęcie profilowe Arczi
    Arczi
    Użytkownik

@ CactusMan – na takich kolesi jest sposób. Ja nie jade grzecznie boczkiem jak najbardziej z boku tylko normalnie środkiem pasa. Jade 50km/h więc zgodnie z przepisami i każdy kto jedzie szybciej to łamie przepisy i może mnie cmoknąć w tyłek. Gdy jedziesz bokiem to każdy próbuje cię wyprzedzić jadąc swoim pasem i spychając cię na krawężnik, a jak jedziesz środkiem pasa to ten co chce cię wyprzedzić musi normalnie zmienić pas i wtedy ma duży odstęp od ciebie. U mnie to działa w 100% 🙂

Zipp Quantum R…w korkach nie stoi. Popieram Eko-Driving.
    Zdjęcie profilowe zenek69
    zenek69
    Użytkownik

Arczi i tak powinno się jeździć w Warszawie !!!! Środek prawego pasa żadnym skrajem tego pasa bo potem jak nagle wyskoczy dołek czy kratka to nie ma gdzie uciekać. A co do tych debili wymienionych w artykule to widzę takiego co raz na skrzyżowaniu Wałbrzyskiej z Puławską i też go światło czerwone nie obowiązuje ale do czasy.

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

studzienki to zmora polskich miast. W Niemczech jakoś tego problemu nie zauważyłem. A u nas, już kilka lat po remoncie drogi są studzienki pozapadane. Przykład – moja ulica. Kładziona była kanalizacja w 2010 roku, położono nowy asfalt. Już rok później studzienki były pozapadane, z jednym wyjątkiem. Jedna jedyna studzienka się nie zapadła. Ona się podniosła ! nie wiem jakim cudem ale jest wyżej niż asfalt. Chyba, że to asfalt tak opadł, nie wiem.

Router WS 50 2013
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie