Opinie: Skuterem na wyprawę: jak się do tego zabrać?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Skuterem na wyprawę: jak się do tego zabrać?

Ten temat zawiera 29 odpowiedzi, ma 16 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe szunio28 szunio28 8 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 30 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe MichalWujak
    MichalWujak
    Użytkownik

artykuł świetny, napisany naprawdę fachowo, lecz pisze się „bezdętkowe” 🙂

Zdjęcie profilowe maras
    maras
    Użytkownik

Swietny artykuł . Sam planuje latem wyprawe skuterem około 600 ale dawno mam wszyzdko zaplanowane i obmyslone.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe Euro
    Euro
    Użytkownik

Znakomity poradnik. Takie wypady dłuższe to bardzo dobra sprawa. Też mam zamiar gdzieś wyjechać dalej, nad jakieś jezioro najlepiej, tylko mój Romet musi najpierw przejść gruntowny przegląd;)

Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Nareszcie dobry artykuł 😉

o
    Zdjęcie profilowe ArtekToros
    ArtekToros
    Użytkownik

za oknem wali śnieg ,,, po przeczytaniu tego artykułu aż się chce dosiadać maszynę i jechać , jechać , super dzięki za fajną lekturę

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe lemonek
    lemonek
    Użytkownik

Super artykuł.Sam też nie mogę się doczekać do jakiejś dłuższej jazdy mimo iż nie jechałem jeszcze daleko,ale mam w zamiarze. Przy okazji : kiedy jest jakiekolwiek otwarcie sezonu lub spotkanie skuterowców w okolicy wielkopolski??

Więcej kultury na ulicy moi mili…..
    Za literowki przepraszam – pisze często na szajsungu 😉
    Zdjęcie profilowe wanmic1
    wanmic1
    Użytkownik

Zgadzam się z przedmówcami – bardzo dobry artykuł. Autor chyba nie raz już jeździł w dalsze trasy 🙂 Ja planuję w lipcu lub sierpniu 2012 wyruszyć w podróż skuterem (pojemność 300 ccm) do Barcelony, odwiedzając również Paryż. Plan ambitny, maszyna dosyć porządna, ale jedziemy w 2 osoby + bagaż. Ja bym dodał do artykułu, że bardzo istotne jest, żeby skuter posiadał gniazdo zapalniczki – można wówczas bez problemu naładować telefon czy GPS.

Zdjęcie profilowe AMBROzY
    AMBROzY
    Użytkownik

Ja planuje skuterem z Łodzi nad morze dojechać ale oczywiście nie na spontana.

Zdjęcie profilowe MichalWujak
    MichalWujak
    Użytkownik

Ja również planuję jechać latem nad morze na parę dni. Dystans do pokonania to jakieś 550km łącznie tam i z powrotem. Chcę jechać we dwie osoby i mam problem, bo nie mam w enduro bagażnika i ogólnie mam problem z obmyśleniem co zrobić z bagażem. Tankbag odpada bo bak jest plastikowy, sakwy także bo nie ma gdzie ich przyczepić. Chyba zostaje tylko duży plecak i ograniczony bagaż ;).

Zdjęcie profilowe AMBROzY
    AMBROzY
    Użytkownik

No ja też w 2 osoby ale mam tylni kufer i dziewczyna weźmie mały plecak to damy rade tylko z namiotem ma problem.A tak cię podpytam ty też z okolic Łodzi lub pabianic?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 30 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie