Opinie: Skuter Router Traffico II w Biedronce

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Skuter Router Traffico II w Biedronce

Ten temat zawiera 17 odpowiedzi, ma 14 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Snake Snake 4 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Skuterowo.com
    Skuterowo.com
    Użytkownik

Ktoś tu chyba zapomniał dodać tej publikacji na stronę główną.

Zdjęcie profilowe BTSJakub
    BTSJakub
    Użytkownik

W biedronce w mojej okolicy jest za 2399zł

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież
    Zdjęcie profilowe WODZU
    WODZU
    Użytkownik

BTSJakub napisał:

W biedronce w mojej okolicy jest za 2399zł

i?

Mój profil i moje podróże na Piaggio X8 125ccm – https://www.facebook.com/piotr.bobbe.1
    Moje chobby, mój drugi profil – Motocykle 125ccm – https://www.facebook.com/moto125ccm
    Zapraszam do poluienia i obserwowania.
    Zdjęcie profilowe ziutek
    ziutek
    Użytkownik

W Wałbrzychu(nie wiem, jak gdzie indziej) ten bzyk kosztuje 1.799 !Nabyłem, jeżdżę i jestem happy! Aha – kufer za 48 PLN dodał mu sznytu!

Zdjęcie profilowe michal98
    michal98
    Użytkownik

Dokładnie 1799 w biedronce. Z wyglądu ładny duże koła wygodna kanapa tylko mnie martwią osiągi bo jest szeroki i nawet ciężki….

Routery to dobre
    skutery, bo ciągną jak
    renifery. Mają w zanadrzu
    trzy konie i robią dziurę w
    betonie.

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe Montecjusz
    Montecjusz
    Użytkownik

Martwi mnie to, że 4t. Jejku przy 50 i to dość ciężkiej z tego co się orientuję to może być prawdziwe przyśpieszeniowe samobójstwo.

Zipp quantum 2t.
    Wierzę i się tego nie wstydzę 🙂
    LwG!
    Zdjęcie profilowe ziutek
    ziutek
    Użytkownik

Rzeczywiście, zanim się rozbuja …. .Najgorszy jest start „na zielonym”. Myślę jednak, że z tym będzie można coś zrobić- po dotarciu.Możliwości są spore(jak policzyłem, w sumie ma 11 różnych blokad do ewentualnego usunięcia!).Dla mnie mankamentem jest roczna gwarancja(jak chyba wszystkich pojazdów „marketowych”).W związku z tym rezygnuję w ogóle z przeglądów(już pierwszy, po 300 km to wymiana oleju w silniku i przekładni oraz „dokręcenie śrub” za 200 zeta!).Tym spsobem bzyk kosztuje de facto 1999 zł, a rok minie nie wiadomo kiedy, no i mogę spokojnie przy nim kombinować, nie bojąc się utraty i tak problematycznej gwarancji!

Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

A gdzie ty masz te 11 blokad? Mi wychodzi 5:)

Zdjęcie profilowe Montecjusz
    Montecjusz
    Użytkownik

Niestety nawet blokady wiele nie dadzą bo to w dalszym ciągu ciężki 4 suw o małej pojemności skokowej 🙂 Najlepiej chyba zmienić mu cylinder i rolki żeby się ładniej zbierał.

Zipp quantum 2t.
    Wierzę i się tego nie wstydzę 🙂
    LwG!
    Zdjęcie profilowe silva21ify
    silva21ify
    Użytkownik

Też jestem z W-ch i też mam Traffico 2 😀 Nie powiem skuterek jest dobry jedyne wady jak dla mnie to chinskie częsci. Miałem juz po 2000 km przy wymianie oleju (samemu) ze gwint razem ze srubą mi wyszedl, oraz jak w kazdym chinolu pada elektryka. Ale pozatym jest super. Co do blokad to ja tylko odkrecilem srubke z gaznika i wyregulował mi mechanik gaznik i lata 60-70 po prostej a z góry poza licznik okolo 90. Przyspieszenia az tak tragicznego nie ma. Jak jade sam to normalnie wszystko ok. Gorzej ruszyc własnie z swiatel jak jedzie sie z pasażerem 😉 albo jak stanie sie pod górka to masakra. Ogólnie nie narzekam. Wszystko narazie chodzi procz długich swiatel i migacza. Warty tej ceny 😀 a nie duzo drozszy od bassy czy innego małego skuterka..

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie