Opinie: Skuter Romet Maxi 125R (na prawo jazdy B): Poznaj z Bliska

7.5KM przy takim sprzęcie to bardzo mało.To taki x-max albo downtown tylko z połową mocy.

A przy tym połowę tańszy od downtowna.

Nie, no nie przesadzaj... Porównanie Downtowna z ABS-em z tym Rometem to... bardzo śmieszna przesada... :D

Są też bez abs-u :)
Ogólnie bałem się braku absu w aprili,ale jest więcej niż dobrze.

Są, są, ale tańsze... ;)))
Też się tego obawiałem i szczerze mówiąc lepiej bym się czuł z ABS-em... Blokada koła już mi się kilka razy zdarzyła... na szczęście tylnego... :((

zawsze możecie dokupić chiński abs nawet ma 2 na sprzedanie po jednym dla każdego:D
http://allegro.pl/abs-podcisnieniowy-skuter-na-zacisk-hamulce-motoro-i5318047857.html

Taaa... równie dobrze można dźwignię hamulca owinąć drutem kolczastym... :D

Mnie brak abs nie przeszkadza. Nie odczuwam tego.

Z Abs-em czy bez ten Romet dla mnie nie urzeka wyglądem a o osiągach nie wspomnę. Wolałbym używanego downtowna, aprilke albo yamahę niż takie cudo, lepiej wyglądają i przynajmniej bezpiecznie da się podróżować. Ma ktoś dane ile ten Maxi R waży ?

Największa porażka to bagażnik - na oko duży, ale nie mieszczący w sobie integrala... i to przy 12 calowych kółkach...
Waga 138kg.

ABS, wspomaganie a za niedługo samodzielne parkowanie. To właśnie takie dodatki rodzą mistszuf kierownicy. Pośrednio dotyczy to motocyklistów ;)

LUBIĘ TO! :-)
>
Podobają mi się te kolejne wpisy ludków co wychodzą sobie teraz z założenia, że...

Jakie sa osiagi tego skutera ? Prędkość licznik/gps, zużycie paliwa,jak jest z dostępem części itd ?