Opinie: Skuter na prezent: Co wybrać?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #93657 Reply
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769

”Fakt posiadania karty motorowerowej o niczym nie świadczy.” A który z dzieciak po komunii albo na zakończenie 6-stej klasy ma kartę motorowerową? Zawsze się kupuje skuter (przeważnie) na koniec podstawówki, wtedy się ćwiczy jazdę itp. Potem się chce więcej i jeździ się po ulicach i nikt tu nikogo nie pyta o się oto czy ma kartę. Moim zdaniem i tak rodzicie jak kupią skuter pozwolą jeździć synowi/córce bez karty moto.

#93658 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

Dziwi mnie podejście marketingowe, niektórych firm oferujących skutery z silnikiem 2T, który jest prosty i tani w produkcji, za cenę znacznie droższą od tego samego modelu z silnikiem 4T, np. Zumico Eos 4T z tego roku można normalnie kupić za 1999zł, a 2T jak wynika z tego artykułu 3300zł, różnica w cenie 1300zł.. czyli tyle ile kosztuje najtańszy skuter.. Widać dobry pijar=duża kasa 😉 Kask za 20zł, to nie kask, ale za 70zł to już kask 😉

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#93659 Reply
    TERMIT_PL
    Uczestnik
    • 2

Kaski Tiger bardzo popularny w naszym kraju kosztuje niecałe sto złotych a to jest forma z utwardzonego styropianu pokryta cienkim plastikiem.Lepiej nie wiedzieć co by było w razie wypadku…

#93660 Reply
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769

To jest pół biedy. Lepsze są takie, które zamiast sztywnego tworzywa mają gąbkę. Miska!

#93661 Reply
    mistubishi
    Użytkownik
    • 4

co do kasków to ja równiez tradycyjnie ostrzegam przed kaskami bez atestów co do silników to pietro słusznie zauważył tą pazerność producentów, a w salonach zachwalają zapewne że na większego kopa

#93662 Reply
    br3w
    Użytkownik
    • 2

W zestawieniu brak mi Keewayów ;>

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Opinie: Skuter na prezent: Co wybrać?
Twoje informacje:

Back to top button