Opinie: Simson: Od broni palnej do legendy

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Simson: Od broni palnej do legendy

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe pawel332 pawel332 6 lata, 12 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Sham_Janesky
    Sham_Janesky
    Użytkownik

Oj tak Simson to coś pięknego. Sam posiadam simsona sr2. Który w tym roku kończy 54lata. Motorek pomimo swego sędziwego wieku wyśmienicie się sprawuje. Klakson działa, światłą działają, a co ciekawe cylinder jest oryginalny. Prędkością nie zachwyca, można rozpędzić go do ok 45-50km/h – co i tak jest ładnym wynikiem jak na jego wiek. Pozdrawiam wszystkich fanów Simsonów:D i +za artykuł:D

Zdjęcie profilowe Sebastian437
    Sebastian437
    Użytkownik

Mój Simson to 1983 rocznik model S51B2-4 coś pięknego odrestaurowałem go na częściach MZA miałem sporo chętnych na niego ale z sentymentu go nie sprzedam bo przypomina mi młode lata kiedy to zazdrościło się koledze właśnie Simsona gdzie sam miałem Rometa

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe RyptEk
    RyptEk
    Użytkownik

W tym roku troszkę przerobiłem swojego simka, może już konkurować z am6 😀 Na 2 biegu z gazu potrafi koło dźwignąć a przelotowa prędkość to około 80km/h v-maxu nie sprawdzałem. Niestety tuning wyniosł mnie około 700zł ale było warto ^^

Zdjęcie profilowe pawel332
    pawel332
    Użytkownik

Tak ale autor zapomniał o skuterku czyli modelu SR 50 i 80.Miałem taki, niestety lub stety ciągle się psuł co zmusiło mnie do zrobienia prawka i sprzedania go(gdyby nie psuł się to bym na kurs nie poszedł)

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie