Opinie: Simson: Od broni palnej do legendy

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Simson: Od broni palnej do legendy

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe pawel332 pawel332 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Sham_Janesky
    Sham_Janesky
    Użytkownik

Oj tak Simson to coś pięknego. Sam posiadam simsona sr2. Który w tym roku kończy 54lata. Motorek pomimo swego sędziwego wieku wyśmienicie się sprawuje. Klakson działa, światłą działają, a co ciekawe cylinder jest oryginalny. Prędkością nie zachwyca, można rozpędzić go do ok 45-50km/h – co i tak jest ładnym wynikiem jak na jego wiek. Pozdrawiam wszystkich fanów Simsonów:D i +za artykuł:D

Zdjęcie profilowe Sebastian437
    Sebastian437
    Użytkownik

Mój Simson to 1983 rocznik model S51B2-4 coś pięknego odrestaurowałem go na częściach MZA miałem sporo chętnych na niego ale z sentymentu go nie sprzedam bo przypomina mi młode lata kiedy to zazdrościło się koledze właśnie Simsona gdzie sam miałem Rometa

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe RyptEk
    RyptEk
    Użytkownik

W tym roku troszkę przerobiłem swojego simka, może już konkurować z am6 😀 Na 2 biegu z gazu potrafi koło dźwignąć a przelotowa prędkość to około 80km/h v-maxu nie sprawdzałem. Niestety tuning wyniosł mnie około 700zł ale było warto ^^

Zdjęcie profilowe pawel332
    pawel332
    Użytkownik

Tak ale autor zapomniał o skuterku czyli modelu SR 50 i 80.Miałem taki, niestety lub stety ciągle się psuł co zmusiło mnie do zrobienia prawka i sprzedania go(gdyby nie psuł się to bym na kurs nie poszedł)

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie