Opinie: Simson: Od broni palnej do legendy

Oj tak Simson to coś pięknego. Sam posiadam simsona sr2. Który w tym roku kończy 54lata. Motorek pomimo swego sędziwego wieku wyśmienicie się sprawuje. Klakson działa, światłą działają, a co ciekawe cylinder jest oryginalny. Prędkością nie zachwyca, można rozpędzić go do ok 45-50km/h - co i tak jest ładnym wynikiem jak na jego wiek. Pozdrawiam wszystkich fanów Simsonów:D i +za artykuł:D

Mój Simson to 1983 rocznik model S51B2-4 coś pięknego odrestaurowałem go na częściach MZA miałem sporo chętnych na niego ale z sentymentu go nie sprzedam bo przypomina mi młode lata kiedy to zazdrościło się koledze właśnie Simsona gdzie sam miałem Rometa

W tym roku troszkę przerobiłem swojego simka, może już konkurować z am6 :smiley: Na 2 biegu z gazu potrafi koło dźwignąć a przelotowa prędkość to około 80km/h v-maxu nie sprawdzałem. Niestety tuning wyniosł mnie około 700zł ale było warto ^^

Tak ale autor zapomniał o skuterku czyli modelu SR 50 i 80.Miałem taki, niestety lub stety ciągle się psuł co zmusiło mnie do zrobienia prawka i sprzedania go(gdyby nie psuł się to bym na kurs nie poszedł)