Opinie: Savoir vivre: Dlaczego nie ostrzegam przed policją mrugając długimi?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Savoir vivre: Dlaczego nie ostrzegam przed policją mrugając długimi?

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe anonim Anonimowy 4 lata temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

No to się teraz trzymaj: mam tak samo :-))) Nie ostrzegam przed policją. Za dużo wariatów, pijanych za kółkiem i rzęchów jeździ. Zmoczę dupę, trudno, dostanę mandat, mogłem jechać wolniej. Ale nie będę miał na sumieniu tego, co opisałeś. Nie ostrzegam. Ostrzegania uczył mnie ojciec, ale to były inne czasy. Dla mnie zabawa w kotka i myszkę z milicją skończyła się w 89′. Policja nie jest moim wrogiem. Żałuję tylko, że częściej nie zatrzymują niesprawnych pojazdów (a widać gołym okiem, że toto nie powinno brać udziału w ruchu) i głupich kierowców. Natomiast bardzo mi się podoba poranna akcja czesania pijanych na Kolejowej w Warszawie. Oby częściej polowali na nas z alkomatem, niż z suszarką 🙂

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

oo Trzeźwych Poniedziałków to jest więcej w warszawie.
    Ale są punkty gdzie w niedziele wyłapują posobotnich niedobitków.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

I niech wyłapują, o to chodzi. CB nie używam, bo mnie wkurza, Janosika też nie, żadnej nawigacji o ostrzeżeniami o radarach itp. Fakt, początek zeszłego roku zabolał… Bywa 🙂

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie