Opinie: Ruszyła Kampania Równi na Drodze

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Ruszyła Kampania Równi na Drodze

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe SingSing74 SingSing74 6 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #122052
  Zdjęcie profilowe Skuterowo.com
  Skuterowo.com
  Użytkownik
  • Postów: 328

  Oni chyba sami nie wiedzą kiedy zaczęli 🙂

  #122054
  Zdjęcie profilowe
  Anonimowy
  • Postów: 3 102

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

  Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
  #122089
  Zdjęcie profilowe OShon
  OShon
  Użytkownik
  • Postów: 6

  Wolał bym aby to była kampania o nazwie: „Równe drogi”

  #122093
  Zdjęcie profilowe
  Anonimowy
  • Postów: 3 102

  OShon napisał:

  Wolał bym aby to była kampania o nazwie: „Równe drogi”

  Równe drogi to tylko u Niemców.

  #122428
  Zdjęcie profilowe SingSing74
  SingSing74
  Użytkownik
  • Postów: 84

  Kampanie tego typu są g….uzik warte. Założę się, że wypadków z udziałem motocyklistów w tym roku będzie więcej niż w ubiegłym. Kierowcę motocykla zrozumie tylko inny kierowca dwóch kółek i nieliczny odsetek pozostałych szoferów w samochodach. Dla „nadwrażliwego” kierowcy auta, którego minie setka poprawnie jadących wystarczy jeden „pusty bęben”, który postawi przed nim moto na jednym kole albo minie go na milimetry i cała „praca” tych pierwszych idzie na marne, a ten „nadwrażliwy” pod nosem, a potem w domu na forum rodziny i znajomych będzie wieszał psy na „dawcy organów”. Sam zjeżdżam motocyklom w korkach i przy wyprzedzaniu mojego auta. Jednak ostatnio byłem na pikniku w Międzybrodziu Żywieckim, gdzie przy głównej drodze znajduje się fajny ogródek piknikowy. Pogoda była piękna, to i motocykli cała masa. Zwracały na siebie uwagę nie tylko ilością czy wyglądem ale przede wszystkim strasznym hałasem. Niestety w Polsce panuje przekonanie, że moto musi być słychać z daleka. O ile pojedynczy motocykl w ciągu dnia da się znieść, o tyle kawalkady motocykli z wybebeszonymi tłumikami nie sprzyjają wypoczynkowi. W ten sposób motocykliści nabijają sobie niestety sporo ujemnych punktów. Nie zmieni tego żadna akcja. Dlatego twierdzę, że na tego rodzaju kampaniach ktoś trochę zarobi, a w rzeczywistości niewiele one dają.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

  Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie