Opinie: Rusza Darmowa, Skuterowa Szkoła

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Skuterowo.com
    Użytkownik

Sam bardzo chętnie bym poszedł na takie coś, ale do Warszawy mam trochę kilometrów.

Kisiu1981
    Użytkownik

A ja mieszkam w Warszawie ale za stary jestem.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Mikulek
    Użytkownik

No i dlaczego znowu warszawa ?? Dlaczego nie może być czegoś tego w całej Polsce ??

Anonim
    Nieaktywny

Znajdź pasjonatów którzy zrobią to za free lub sponsora, który za to zapłaci i zorganizuj coś takiego w całej Polsce, albo choć u siebie lokalnie – powodzenia.

Mikulek
    Użytkownik

Już się nie wypowiadam bo doszło do mnie to że to nie PRL gdzie wszystko robiło się dla ludzi a nie dla pieniędzy…

Anonim
    Nieaktywny

Najlepiej czekać aż pod nos coś dostaniesz, zamiast ruszyć tyłek i samemu coś zrobić, choćby do tej Warszawy pojechać na wycieczkę i przy okazji skorzystać z darmowej szkoły. Uwielbiam takich ludzi… tylko psioczą, samemu nic od siebie nie dając.

Kisiu1981
    Użytkownik

Prl jest cały czas tylko teraz to się nazywa RP. Ten sam produkt (może trochę bardziej zepsuty) tylko opakowanie inne.

Ja uważam, że najlepszą szkołą jazdy są pizzerie, kurierki, rozwożenie poczty itp. Można zdobyć dużo doświadczeń – nie tylko z nauki jazdy – i jeszcze Wam za to zapłacą.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button